PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=5854}

Policjanci z Miami

Miami Vice
6,4 26 860
ocen
6,4 10 1 26860
7,1 7
ocen krytyków
Policjanci z Miami
powrót do forum serialu Policjanci z Miami

Klimat, wartość jako klasyka gatunku tego filmu należy zrozumieć. A nie oczekujmy tego od małolatów, którzy w latach 80-90 skakali z dywanów na podłogę w różowych szelkach. W tamtych latach trzeba żyć i oglądać ten serial w latach debiutu. Ja na tym serialu dorastałem, a cztery lata temu kupiłem wszystkie odcinki w oryginalnej kolekcji DVD i obejrzałem ponownie. Sam byłem zdziwiony jak wiele odcinków i pojedynczych scen pamiętam. To całkowicie niezaprzeczalna klasyka gatunku. Ode mnie 10/10.

ocenił(a) serial na 10
dareus79

dokladnie tak zgadzam się

dareus79

Małolaty, które zaniżają to raczej urodzeni w latach 90, a nawet pod ich końec bo coraz więcej tu gimnazjalistów.
Osoby urodzone w latach 80. podchodzą pod 30stkę (+/-), więc małolatami trudno ich nazwać.

KLAssurbanipal

Ja, urodzona w czasach kiedy serial był kręcony, jeszcze w latach 90. "skakałam z dywanów na podłogę w różowych szelkach", ale już wtedy oglądałam ten serial z uwielbieniem :) Był w polskiej tv chyba pod koniec lat 90-tych. Jestem strasznie szczęśliwa, że mogłam się w tak młodym wieku zachwycać takimi perełkami jak Miami Vice czy McGyver (głównie też dzięki starszemu rodzeństwu). Ci, co oceniają ten serial nisko to pewnie urodzeni już w tym... tysiącleciu (o zgrozo!). Ale też uważam to za normalne, wszystko co kojarzy się nam z dzieciństwem lub po prostu dobrymi czasami wydaje nam się teraz kultowe :) - ale jest takie w większości tylko dla naszego pokolenia. Tak samo młodsi już o 10 i więcej lat ode mnie nie zainteresują się tym, jak będę im opowiadać o moich swego czasu wielkich rozkminkach i zachwytach nad jakimiś flashbackami grupki rozbitków z lotu Oceanic 815 (Lost, pierwsze sezony) :) Wracając do Policjantów z Miami - bardzo dobry serial. Chętnie bym go obejrzała jeszcze raz w całości.

ocenił(a) serial na 10
dareus79

Pamiętam jak dziś te seriale i wspominam z uwielbieniem - Miami Vice, Kojak. Nigdy nie zapomnę jak z kumplami coś koło 1990 roku letnimi ciepłymi wieczorami czekaliśmy z niecierpliwością na kolejny odcinek i nie było żadnych wymówek, a następnego dnia oczywiście komentowaliśmy z fascynacją poczynania bohaterów. Tego klimatu nie da się opisać, tego klimatu nie ma już dzisiaj. A przede wszystkim filmy i seriale te normalne leciały o przyzwoitych porach. Teraz co masz o przyzwoitych porach???? G jak g*wno i taniec z poj*bami - powodzenia w wychowaniu dzieci. Ciekawe co nasze dzieciaki będą wspominać w naszym wieku " tato ja pamiętam jedynie same cioty i promowanie w TV tylko metroseksualistów". Żal d*pę ściska. Jak byłem szczeniakiem to każdy chciał być jak Don Johnson - Sonny Crockett a teraz kim można być KuPą Wojewódzkim ?

ocenił(a) serial na 10
dareus79

Serial jest na 10, jestem 1978 rocznik :D więc wiem co mówię. Oceną niema się co przejmować jest oceniana przez tych co niewiedzą co to był za serial mmm :D

ocenił(a) serial na 9
dareus79

A ja się nie zgadzam z takim podejściem!!! Bo niby co, musiałem żyć w starożytnym Rzymie żeby docenić "Ben Hur"? Muszę mieć siwe włosy żeby docenić "Easy Rider"? Muszę mieć w szafie czarnobiałe półbuty żeby czerpać przyjemność z "King Konga" z lat 30tych?? Otóż nie, to kompletnie bezsensowne podejście. Jeszcze zrozumiem że ktoś może mieć trudności z docenieniem "Kung Fury" jeśli nie wychowywał się w latach 80/90, ale to jest utwór parodystyczny, ale "Miami Vice"..? Nie, nie, nie i nie.

dareus79

Racja to tak jak z Strażnik iem Teksasu ja go uwielbiam bo na nim dorastałem. Co do MV jakoś mi ten serial nie podszedł zbytnio te odcinki jakieś NUDNE wydają mi się już wole Jake and fatman z tamtego okresu w Gliniarzu... te odcinki jakieś ciekawsze niż w MV.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones