PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=5854}

Policjanci z Miami

Miami Vice
6,4 26 860
ocen
6,4 10 1 26860
7,1 7
ocen krytyków
Policjanci z Miami
powrót do forum serialu Policjanci z Miami

Z tego co pamiętam było to jeszcze w PRL. Pamiętam, że mój ojciec nakręcony tłumaczył mi fabułę - "No wiesz, chodzi o to, że ten drugi chce pomścić
śmierć brata i przy okazji tropią przemytników narkotyków" - pomyślałem wtedy mając chyba z 9-10 lat - co za nuda - przez cały serial mści śmierć brata
???
Wracając do tematu, pierwsze pirackie kasety ze ścieżką dźwiękową (Miami Vice 1 i 3) miałem tak koło 1988/89 roku, więc chyba wtedy mniej więcej
musiała być emisja.

ocenił(a) serial na 10

1989 ale kiedy dokładnie to Ci nie powiem - wiem ze emisja była w czwartki.

użytkownik usunięty
Dorota74

W czwartek były zawsze filmy/seriale sensacyjne, czyż nie ? :)

ocenił(a) serial na 10

Tak dokladnie :D

A kto czytal tekst bo glos byl inny niz w innych serialach?

użytkownik usunięty
Ruben_fw

Trudno powiedzieć, jak poszukasz w internecie, to może znajdziesz. Podejrzewam, że jeden z kultowych lektorów - Szołajski, Szczotkowski, Knapik, Gajewski itd.

Taki charakterystyczny glos w innych serialach jest inny.

użytkownik usunięty
Ruben_fw

A czy mogę zapytać, skąd masz te odcinki emitowane w TVP ? Bo w sieci owszem krążą wszystkie sezony z polskim lektorem, ale są to ripy z wydania firmy AmerCom, która wydała je kilka lat temu ze swoim lektorem.

Na cda pl

użytkownik usunięty
Ruben_fw

To są właśnie ripy z DVD z AmerCom.

ocenił(a) serial na 10

skolekcjonowałem wszystkie odcinki od AmberCom. Tydzień w tydzień przez prawie rok do kiosku chodziłem i mam. Pięknie na półce sie prezentuje.

Rozpatrując wydarzenia w moim życiu, emisja Miami Vice miała początek albo jesienią 88, roku, albo w 89.

ocenił(a) serial na 8
eltoro10000

Rok 1989 albo w wakacje albo wrzesień

giovanni50

Na pewno po wakacjach, bo pamiętam, że przeczytałem w gazecie zapowiedź serialu będąc na wakacjach w Sopocie.

ocenił(a) serial na 8
eltoro10000

Moim zdaniem jakby Polska miała być po IIWŚ pod skrzydełkami Wuja Sama to pierwsze prywatne TV powstawałyby w drugiej połowie lat 60 co oznacza że byłoby więcej seriali

eltoro10000

Dokładnie 24 sierpnia 1989 https://staratelewizja.fandom.com/pl/wiki/24_sierpnia_1989

erK

To by się zgadzało. Ja chyba byłem w Sopocie w Lipcu. Zapamiętałem akurat to zdarzenie, bo wtedy taki serial to było wydarzenie, a na dodatek sprzeczałem się z koleżanką, że "Vice" czyta się "wajs", a nie "wojs", bo nie chodzi o "Miami Voice", tylko "Vice" ;-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones