PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=5854}

Policjanci z Miami

Miami Vice
6,4 26 863
oceny
6,4 10 1 26863
7,1 7
ocen krytyków
Policjanci z Miami
powrót do forum serialu Policjanci z Miami

przecież to jest klasyk i pomnik lat 80.
jakies shity są w top 10, a miami vice nawet 7 nie ma, zenada
6 to moze mieć ten beznadziejny film z farrelem bo to faktycznie jest gówno, ale ten serial to majstersztyk

ocenił(a) serial na 9
BlackShit

Jakis czas temu ten serial mial chyba srednia okolo 8...

ocenił(a) serial na 10
Qjaf

około 8 to miał pilot tego serialu i chyba dalej ma, w ogóle co za debilizm, dodawać osobny odcinek serialu

BlackShit

Serial miał rzeczywiście ocenę ok. 8 zanim na filmwebie były te śmieszne zmiany a razem z tym jeszcze śmieszniejsze pojęcia i zachowania np. ''trolle''.

ocenił(a) serial na 5
Qjaf

Musicie jednak jakoś zaakceptować, że każdy człowiek jest inny i ludzie mają własne życie, własne poglądy, własny system wartości, ktory niekoniecznie musi być zgodny z waszym, lubią inne filmy, inne piosenki.
Nikt nie ma obowiązku lubić tego, co wam się podoba. Wiem, ze to nie łatwe, ale zrozumienie tego to pierwszy krok to stania się dojrzałym człowiekiem.

ocenił(a) serial na 9
Sony_West

Przeciętny gust to większa klęska niż zupełny brak gustu :)

ocenił(a) serial na 10
BlackShit

Witamy na filmwebie...

BlackShit

Masz racje. Jeden z moich ulubionych serialów i taka ocena?? Profanacja i wstyd!! Widac poziom polskiego widza!!

ocenił(a) serial na 10
BlackShit

zgadzam sie w 100%, najlepszy serial lat 80, dobrze że jednak są ludzie którzy doceniają ten serial i sie nie ukrywają :)

ocenił(a) serial na 9
BlackShit

Święta prawda Blackshit ten serial to arcydzieło , widocznie dzieci oceniały ten serial dlatego ocena jest tak niska

Warto też wspomnieć o innych fajnych serialach (bynajmniej mojego dzieciństwa ,kto niezna polecam obejrzeć) : Airwolf ,Brygada acapulco ,Nieustraszony , Niebezpieczne ujęcia , Cobra, Magnum, Macgyver ,Drużyna A, Żar tropików, Gliniarz i prokurator, Renegat, Na wariackich papierach ,Colombo, Kojak

ocenił(a) serial na 7
wariatos1986

Urodziłem się w 1989 i miałem szczęście wychować się na tych serialach. Darzę je wielkim sentymentem i regularnie do nich powracam. Również polecam. Współczesnym produkcjom brakuje tego klimatu i wyczucia.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
BlackShit

Pora się obudzić. od kiedy zmienili wygląd filmweba pojawiło się wiele dzieciarni, dla której serial jest ''za stary'', ''bez efektów'', ''gorszy technicznie''. Niestety te zjawisko widoczne jest także w Top100 gdzie genialne filmy powypadały z rankingu.

Szkoda że dziś cieżko docenić najlepszy serial kryminalny wszechczasów. Filmweb staje się powoli kolejną naszą klasą lub facebookiem.

użytkownik usunięty
BlackShit

gówniażenia urodzona po 1985 NIGDY nie zrozumie tego serialu, klimatu lat 80-tych. Dla nich 10/10 to walki w kisielu i tance z gwiazdami z TVN..... bueheheh.
I nie macie sie co obrażać bo taka jest prawda.

ocenił(a) serial na 10

ja jestem z 88 i doskonale kumam ten klimat ;) oglądałem ten serial mając z 6 lat i juz wtedy bardzo sie jarałem.
z biegiem lat zamiłowanie do lat 80, tego klimatu, muzyki i filmów tylko sie pogłębiło

Sorry ale pieprzysz jak potłuczony. Sporo zmoich ulubionych filmów i muzyki to lata 80.

użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

Nawzajem.

użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
Arg

Wiesz to z własnego doświadczenia? Buahahah!
Współczujemy.

Popracuj nad ripostami, bo robi się coraz słabiej. Ale czego się spodziewac po trollu, który jest mocny w gębie ale tylko przez kabelki.

użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) serial na 6
BlackShit

Dałbym "Policjantom z Miami" 7/10 - serial się zestarzał tak samo jak i bohaterowie stali się bardziej infantylni i płascy.
W żadnym wypadku nie uważam aby ten serial był klasykiem - takim klasykiem jest przykładowo "MASH" ale nie "Policjanci z Miami".

ocenił(a) serial na 10
Cineman_filmweb

mash? ktos o tym w ogóle jeszcze pamieta?? klasyk to taka rzecz, która nie zawsze jest dziełem bardzo dobrym, ale przeszła do historii, wsiąkła w popkuluturę i była inspiracją przy tworzeniu innych rzeczy. za taki przykład moge podać "buntownika z wyboru" bardzo słaby film, ale odegrał znaczącą rolę w historii kina, wszedł butami w kulturę masową i stworzył postać młodego buntownika
miami vice to niezaprzeczalny klasyk i pomnik lat 80, tak jak człowiek z blizną

ocenił(a) serial na 10
BlackShit

chodziło oczywiscie nie o "buntownika z wyboru" ale o "buntownika bez powodu" z jamesem deanem

ocenił(a) serial na 10
BlackShit

100% racji. Rebel without a cause wpłynął na mentalność ludzi ale dzisiaj już razi głupotą. Widziałem filmy z lat 30 lepiej zagrane i zrealizowane od niego.

ocenił(a) serial na 6
BlackShit

raczej nie widzą aby Policjanci z Miami wsiąkli w obecną popkulturę a tym bardziej aby byli nawet w najmniejszym ułamku na topie. To stary, dobry serial, który skończył się dawno temu...i tyle.

Cineman_filmweb

Serialu nawet nie oglądałem ale jeśli ,,Policjanci z Miami,, nie mają wpływu na popkulturę to jaki serial ma ?
Myślisz lata 80 widzisz styl wykreowany przez ,,Policjantów z Miami,, . Super popularna gra komputerowa ,, Gta Vice City ,, która szprzedała się w 18 milionach egzemplarzy i zarobiła więcej niż największe holywoodzkie produkcje była oczywistym odwołaniem do ,, Miami Vice ,, . Jeśli nie słyszałeś o niej i nie widzisz powracającej mody na lata 80 których ,, Miami Vice ,, jest symbolem to nie chce Cie obrażać ale raczej mało wiesz o popkulturze .

Cineman_filmweb

Polecam przeczytać jeszcze to http://en.wikipedia.org/wiki/Miami_Vice_in_popular_culture . Hasło ,, Miami Vice ,, w popkulturze . Wymienione pare stron odniesień w kulturze popularnej do serialu . Jestem ciekawy ile seriali ma na wikipedii osobne hasło tylko i wyłącznie z odniesieniami do niego w kulturze .????
Mam nadzieje że z honorem przyznasz się do błędu hehe ; )
A co do samego serialu to nie jestem jakimś wielkim fanem ale że to symbol lat 80 zaprzeczyć się nie da .

ocenił(a) serial na 6
rdy102

Jakiś płaski ten "symbol" skoro jego wartość ma potwierdzać zaledwie gra komputerowa...patrząc z tej perspektywy sędziwy PAKMAN zjada Miami Vice na śniadanie :) Mówisz także o zapożyczeniach w popkulturze - w tej dziedzinie Słoneczny Patrol ma ich multum, co nie zmienia faktu że był to serial kiczowaty.

Cineman_filmweb

Nie oceniam czy serial jest kiczowaty czy nie . Sam nie jestem jakimś fanem . Widziałem ledwie pare odcinków . Jeśli miał bym oceniać jakość to też wole chyba wspomniangeo przez Ciebie Masha . Jednak jak pisze nie oceniam jakości tylko odpowiadam na twój komentarz którzy neguje miejsce Miami Vice w kulturze popularnej . Jeśli nie wystarcza Ci gra to w następnym komentarzy wysłałem Ci całe haslo z wikipedii o odniesianiach do serialu w kulturze !
Co do samych gier to nie radził bym Ci ich lekceważyć bo obecnie wśród młodszych pokoleń to medium o o wiele większym wpływie niż filmy . Starszy ludzie tego nie rozumieją ale świat się zmienia .
Co do ostatniej kwestii jaką poruszyłeś czyli Słonecznego patrolu to znów jest tak samo jak z Miami . Tobie się nie podoba bo masz być może lepszy gust ale mimo tego to Słoneczny patrol miał większy wpływ na kulturę niż filmy lepsze .

ocenił(a) serial na 10
Cineman_filmweb

Pie**olisz farmazony jak potłuczony, cinemaniu.

BlackShit

Mamy rok 2022 i Crockett's Theme wciąż jest grany w radiu. A gimbusy czy inne "cinemany" będą wciąż p*erdolić, że Miami Vice nie miał wpływu na popkulturę czy nie był klasykiem/symbolem lat 80 w Stanach...

ocenił(a) serial na 10
Cineman_filmweb

Głupota ludzka nie zna granic...."MASH" to byłas taka sobie komedyjka a "Miami Vice" był jest i będzie sztandarowym serialem tamtych lat. "MASH" może mu buty czyścić. Jestem z 74 rocznika miałam 15 lat jak wyświtlili po raz pierwszy Miami Vice w Polsce. Ocipiałam- dosłownie- na jego punkcie. Do dziś jestem wierną farną zarówno Dona jak i całego serialu. Nikt nie bedzie mi mówił że były wtedy lepsze seriale. Dla mnie mega 10/10 !!

ocenił(a) serial na 6
Dorota74

Jedni cipieją inni oglądają - a dla innych Detektyw w sutannie to tez ponadczasowa klasyka :)

Dorota74

nic dodać nic ująć

ocenił(a) serial na 10
Dorota74

Tak... Masha oglądałem parę razy w TV, nie narzekałem, ale przestałem i zapomniałem. A Miami obejrzałem 2 sezony (niedługo się biorę za 3-ci) i pamiętam większość odcinków. Tak tworzy się historię.

ocenił(a) serial na 8
Dorota74

nie wiem, czy porównywanie tych dwóch seriali ma sens; po pierwsze to dwa różne gatunki "Miami vice" - kryminał (ewentualnie sensacja), a M*A*S*H - czarna komedia, a po drugie "Miami vice" to klimat lat 80-tych, a M*A*S*H kojarzy mi się raczej z latami 70-tymi. "Miami vice" nie widziałem za dużo, ale chętnie nadrobię tę zaległość przy najbliższej okazji. M*A*S*H widziałem i bardzo mi się podobał ;))

Cineman_filmweb

Uważać to sobie możesz. Do dzisiaj sa spotkania fanów tego serialu w Miami a muzyka jest ciagle grana przez stacje radiowe.

Cineman_filmweb

''Dałbym "Policjantom z Miami" 7/10 - serial się zestarzał tak samo jak i bohaterowie stali się bardziej infantylni i płascy.''

Dobre. W takim razie jak nazwiesz bohaterów CSI? To współczesne seriale stają się infantylne i płaskie.

Cineman_filmweb

Mamy rok 2022 i Crockett's Theme wciąż jest grany w radiu. A gimbusy czy inne "cinemany" będą wciąż p*erdolić, że Miami Vice nie miał wpływu na popkulturę czy nie był klasykiem/symbolem lat 80 w Stanach...

conradez

A jeszcze warto wspomnieć, że styl ubioru Crockett'a (tshirt z marynarką) zapoczątkował ogólną modę męską na tzw. złamaną elegancję tudzież casual style. To tak żeby te pseudo-argumenty o popkulturze całkowicie zniweczyć.

Cineman_filmweb

To ja ciebie teraz zaskoczę po 12 latach od twojej wypowiedzi. To jest klasyk i to przez wielką literę K. Właśnie po 25 latach odpaliłem go w celu obejrzenia ponownie i po 2 odcinkach nawet nie tyknęła mi warga od ziewania co się zdarza od kilku lata na co drugim serialu , obecnie granym w TV. Mało tego MV to serial epokowy, ale pokazujący cudowną przyszłość USA, która jest teraz powszechnością w stosunku do tamtych lat. Scenariusz napisany w typowym kryminalnym i gangsterskim klimacie z dużą dozą dowcipu, dlatego ten serial nie nudzi a w najgorszym przypadku bawi. Ponieważ jestem bardzo wybredny i obejrzałem chyba prawie wszystko co było warte obejrzenia przez ostatnie 40 lat, uważam MV za serial bardzo dobry i póki co nie starzejący się.

BlackShit

No to są jaja. Jak można dać poniżej 7/10.

ocenił(a) serial na 8
neo_angin

Żarty. Teraz oglądam znowu ale pamiętam dobrze spokojnie bije wszystkie seriale z top 10 na filwebie może prócz Kompani Braci ale reszta to jest porażka w porównaniu z Miami Vice.

HaryFromTibet

"Twin Peaks" jest lepsze moim zdaniem.

ocenił(a) serial na 10
neo_angin

Miami Vice i Twin Peaks są dwoma odrębnymi gatunkami ,wiec dla mnie obydwa sa zajebiste

ocenił(a) serial na 10
BlackShit

bardzo dobry serial i tyle

BlackShit

Nie mogłam dać mniej niż 10 (szkoda, że nie można dać więcej) Super serial, na który co tydzień (chyba w czwartki leciał) z niecierpliwością czekałam. Jeśli chodzi o seriale, to Miami Vice jak najbardziej zasługuje na miano klasyka. Dajcie namiar gdzie można obejrzeć.

ocenił(a) serial na 10
arizona47

Gdzie mozna obejrzeć? Zgraj sobie z chomika tam jest komplet z napisami i lektorem. Nie wiem dlaczego niektórzy reagują alergicznie na chomika. Polecam go bardzo gorąco. Miami Vice jest w mojej czołówce ma ten klima t którego nie dorobią się nigdy dzisiejsze produkcje. Taka prawda.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones