PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=654958}

Poniedziałki na chirurgii

Monday Mornings
6,9 375
ocen
6,9 10 1 375
Poniedziałki na chirurgii
powrót do forum serialu Poniedziałki na chirurgii

..."Monday Mornings" (wcześniej: "Chelsea General") to kolejny serial Davida E. Kelleya. Jednym z twórców jest dr Sanjay Gupta - neurochirurg, autor książki, na której oparty będzie serial. "Monday Mornings" opowiadać będzie o życiu prywatnym i zawodowym chirurgów ze szpitala w Portland w Oregonie. Tytuł serialu ma związek z cotygodniowym spotkaniem lekarzy, na którym rozmawiają oni o zachorowalności i śmiertelności, błędach w sztuce lekarskiej.

binky

Pilot całkiem fajny :)

zgadnij_kto

Czy są może gdzieś napisy albo ktoś tłumaczy serial?

elenkaa

Tak, DreamTeam tłumaczy. facebook.com/DreamTeamNapisy po więcej info wbij tam ;)

luke9471231941

To był dopiero pierwszy odcinek, a tak mnie poruszył. Nie spodziewałam się tego po kolejnym serialu medycznym, ale pilot okazał się naprawdę dobry. Śmierć chłopca, przekazanie matce informacji przez Ty'a, a nawet "przesłuchanie" doktora 007 Martina i doktora Wilsona - wszystko było poruszające.

elenkaa

fajny serial ! a te zebrania mnie 'przerażaja" bo ci lekarze idą trochę jak na ścieńcie.. takie oświetlenie na mównice żeby każdy widział "winnego" (nauka przez wytykanie błędów, czasem poniżanie.. spoko ale może na niektórych podziałać negatywnie..)
serial ciekawy.. i nieźle się zapowiada :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones