PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=35983}
7,7 774
oceny
7,7 10 1 774
Popielec
powrót do forum serialu Popielec

Konkretne miejsca

ocenił(a) serial na 9

Jeżeli ktoś dysponuje pewną wiedzą na temat geografii Podkarpacia oraz pewną dozą wyobraźni może znaleźć konretne miejsca których nazwy zostały poddane kosmetycznemu tuningowi (np filmowy "Buków"-to Brzozów) a jeżeli ktoś jest tamtejszy z dziada pradziada i był ciekawy dziejów ojców to potrafi nawet wymienić pierwowzory postaci.
Można by napisać -"serial na faktach" lub bardziej- inspirowany wydarzeniami które wydarzyły się lub prawdopodobnie mogłyby się wydarzyć.

ocenił(a) serial na 7
celt74

Obecnie mieszkam w Brzozowie od kilku lat choć nie pochodzę z tych ziem i nie jestem z nimi związany rodzinnie. Ale z rozmów z jednym z nie młodych już mieszkańców potwierdza się to, że dobrze się stało, że co nie co zostało pozmieniane bo mogłoby to mieć wpływ na rodziny bohaterów jeszcze dziś.
Do serialu oczywiście się przymierzam ale ani jego ani książki jeszcze nie miałem okazji poznać.

ocenił(a) serial na 9
Patin77

Książke z tego co widziałem możesz pożyczyć w bibliotece w Krośnie, co do filmu.... za prawdziwy żeby był często pokazywany. Lepiej opowiadać o okupacji głupkowatowymi "4 pancernymi" czy "Czasem honoru"....

ocenił(a) serial na 7
celt74

Podobno jest w bibliotece parafialnej w Bukowie ;) ale na razie wypożyczona, mam dostać cynka jak wróci :D

celt74

Masz rację.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones