PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=862900}

Potwór

Le monstre
6,4 164
oceny
6,4 10 1 164
Potwór
powrót do forum serialu Potwór

Jestem po całym serialu i jedyne co mi pozostało w głowie to przeświadczenie, że skoro kobieta po pobici i oddanie jej kolegom męża na gwałt wraca jeszcze do niego to zasługuje na wszystko, co ją spotyka. Nie wiem jak można być tak bezdennie głupim i naiwnym.

villemo75

powinnas oznaczyc swoja wypowiedz jako spoiler. ja juz niestety tego nieodzobacze... :(

pheit

Taka sytuacja nie zdradza zbyt wiele, ba widziałam to nawet w zwiastunie

villemo75

najwyraźniej nic z tego serialu Pani nie zrozumiała

josweet

Nie no jasne, patrzę na problem z racjonalnej strony i mam inne zdanie niż ty, to oznacza oczywiście że NIE ZROZUMIAŁAM. FacePalm.

villemo75

dokładnie oznacza to, że Pani nic nie zrozumiała.

josweet

Ooooooczywiście XD

ocenił(a) serial na 7
josweet

ha zgadza się, przecież przez cały serial jest pokazywana pani psycholog która tłumaczy dlaczego to się stało - przez patologiczne uzależnienie. A dziewczyna akurat odeszła od faceta po tym gwałcie, dopiero potem złapał ją tym, że chciał się zabić lekami, dlatego wrócila. Takie związki to jest patologiczny układ gdzie tzw. miłość przesłania oczywiste fakty.

ocenił(a) serial na 8
villemo75

Ja też tego nie rozumiem,bo to akurat już było nie do przebaczenia.Ale wiesz każdy człowiek innaczej reaguje.Ona już była tak od niego uzależniona jak od heroiny.Przejął totalnie nad nią władze.Jednak mnie bardzo serial się podobał i każdy odcinek oglądałem z zaciekawieniem

ocenił(a) serial na 6
villemo75

Dokładnie, już po pierwszym pobiciu powinna zapalić się czerwona lampka,że jak zrobił raz, zrobi kolejny.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones