PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=536623}

Powodzenia Charlie

Good Luck Charlie
6,6 8 235
ocen
6,6 10 1 8235
Powodzenia Charlie
powrót do forum serialu Powodzenia Charlie

Serial ten bardzo mnie irytuje , głównie przez aktorów a szczególnie Amy Duncan , nie wiem
która matka się tak zachowuje jest ona tak głupią postacią i tak irytującą że za każdym
razem gdy ją widzę mam ochotę przełączyć kanał. Śmiechy w tle także są bardzo
denerwujące . Najgorsze jest to w serialach Disneya że oni prawie nigdy nie wychodzą na
dwór a jak wychodzą to tło jest tak sztuczne :(

użytkownik usunięty
Gosia_122

Bo to nie są prawdziwe miejsca tylko plan!

ocenił(a) serial na 4
Gosia_122

bo wszystko kręcą w studio, czekam aż Disney Channel zrobi jakiś serial w prawdziwym domu/plenerze, ale pewnie jeszcze trochę poczekam

ocenił(a) serial na 8
Gosia_122

ja lubie serial,ale jesli chodzi o dwor to zgadzam sie mogliby czasem wyjsc na prawdziwy dwor lub prawdziwy dom... achhhhhh
a smiechy w tle sa w kazdym serialu disneya.. nie wiem po co xd ale teraz juz sb chyba tych serialow bez tego nie wyobrazam xdd

Koszmarxd

właśnie amy duncan jest fajna bez przesady

ocenił(a) serial na 5
Gosia_122

Zgadzam się. Poza tym oni kolekcjonują te dzieci jak znaczki, jeszcze parę odcinków i będzie kolejne ''urocze'' dziecko na pokaz. Biedne dzieci

Claudia_filmweb

dlaczego uważasz ze kolekcjonują dzieci?

użytkownik usunięty
reniek86

Przez cały pierwszy i drugi sezon Amy i Bob upierali się, że czwarte dziecko jest ich ostatnim, ale później jednak zachciało im się kolejnego.

Twórcy serialu nie planowali piątego dziecka, ale Leigh Allyn Baker(aktorka która gra Amy) zaszła w prawdziwą ciążę.

ocenił(a) serial na 7
Gosia_122

To jest serial komediowy, a nie dokładne odwzorowanie życia rodzinnego.

bartmix

Dokładnie.

Gosia_122

To komedia a nie dokument :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones