PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=107124}

Powrót do Providence

Providence
6,8 654
oceny
6,8 10 1 654
Powrót do Providence
powrót do forum serialu Powrót do Providence

Swego czasu oglądałam ten serial na FoxLife. Ale nie mam pojęcia, jak się skończył. Jeśli ktoś tu zagląda i wie, zechciałby mi napisać? :)

LilithAJ

W ostatnim odcinku Sidney wyszła za mąż za prawnika Owena, którego poznała, gdy została oskarżona o błąd w sztuce. Robbiemu i Tinie urodził się synek. Tina miała depresję poporodową. Na jakiś czas zostawiła bliskich. Ale zaczęła się leczyć i doszła do siebie. Joanie zaczęła prowadzić audycje radiowe w studenckiej rozgłośni i w ten sposób poznała faceta prowadzącego wypożyczalnię kaset wideo. Zapowiadało się, że może z tego coś będzie. W każdym razie zaprzyjaźnili się. Sidney przed ślubem całowała się z lekarzem z ostrego dyżuru, ale zrozumiała, że to błąd, że kocha Owena i szybko się wycofała. Po ślubie mieli się przeprowadzić do Chicago. Jim doszedł w pełni do siebie i cieszył się szczęściem dzieci, ale z nikim się nie związał na dłużej. Jego znajomość z koleżanką z terapii skończyła się, bo mieli inne oczekiwania. Tina i Robbie kupili stary dom, odnowili go i założyli w nim pensjonat.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones