PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=340045}

Powrót na October Road

October Road
7,3 1 033
oceny
7,3 10 1 1033
Powrót na October Road
powrót do forum serialu Powrót na October Road

Czy mi coś umknęło czy nie było odpowiedzi na to pytanie kto faktycznie jest ojcem Sama. Na początku niby Nick pozniej pojawił się ten Godart, a ostatecznie wydaje mi się, że ojcem jest Eddy. Po rozmowie Hanny z matką padły słowa "...nie wiedziałaś kto jest ojcem..." Serial extra, ale bardzo tajemniczy i moim zdaniem pozostawiono otwarte zakończenie po to by go kontynuować, widocznie nie zrobił furrory w USA stąd nie sądzę jednak by po 3 latach od zakończenia wznowiono go. Szkoda!

artneo

Też coś myślę że może Eddy ale wolałabym żeby był nim Nick. Szkoda że tego nie wyjaśnili do końca :(

immortal13

Na pewno Nick ,przecież Eddie gdyby był ojcem Sama nie mówiłby ,że Nick zasługuje na to ,żeby się dowiedzieć kto jest ojcem .

kkonarrs

może ona mu nie powiedziała i jemu też wmawiała że to Godart...

immortal13

Hmmm ,ale jednak to Nick ,w 10 minutowym finałowym odcinku Hannah mówi do Janet ,że Sam i wszyscy muszą się dowiedzieć kto jest jego prawdziwym ojcem i zrywa ślub z Rayem ,a potem 7 lat później Sam mówi do Nicka "tato" :)

ocenił(a) serial na 10
kkonarrs

czyli nic mi nie umknęło, wszyscy z nas nie są do końca pewni. Uwierzcie mi, że to pytanie najbardziej dręczyło mnie i czekałem na odpowiedź na nie, ale nie doczekałem się niestety. Oglądałem ten serial między innymi by się dowiedzieć jaka jest prawda w tej kwestii a tu taka checa. Wiele nie wyjaśnionych wątków. Kkonarrs o jakim 10 minutowym odcinku piszesz? Nic takiego nie widziałem. Tu mnie zaskoczyłeś.

artneo

http://www.youtube.com/watch?v=A3oyK0IFxFk :)

kkonarrs

a nie wiecie gdzie można znaleźć napisy do tego 10minutowego odcinka? mój angielski nie jest za dobry

vane2sa

Niestety ,chyba w języku polskim nie ma tych napisów na internecie..

kkonarrs

Jak dobrze że tu weszłam i zobaczyłam ten filmik bo byłabym zawieszona końcem jaki był w TV ;P

kkonarrs

a po angielsku napisów też nie ma? zawsze łatwiej przetłumaczyć z tekstu pisanego niż ze słuchu

vane2sa

a ,to nie wiem nawet ,nie sprawdzałem .Zawsze możesz w youtube stworzyć listę dialogową klikając cc i później przetłumaczyć te angielskie napisy na polski ,ale zwykle średnio to wychodzi bo to jest eksperymentalna usługa i nie zawsze dobrze rozpoznaje dialogi .

kkonarrs

Ojcem był Nick i koniec.

elena3

Mimo wszystko też mam taką nadzieję ;D

kkonarrs

Mój angielski nie jest super,ale to,że Nick był ojcem Sama zrozumiałam:-))))

elena3

Obejrzałem jeszcze raz bez żadnych mylących napisów i stwierdziłem, że są trzy momenty wskazujące, że to Nick jest ojcem Sama :
po pierwsze gdy Hannah rezygnuje ze ślubu z Ray'em mówi, że Sam i wszyscy muszą się dowiedzieć, kto jest jego prawdziwym ojcem i następnie żeni się z Nickiem
po drugie: Sam mówi do Nicka per Tato ;)
po trzecie: Eddie, podczas pożegnania z Samem, powiedział do Nicka ze śmiechem "To zdecydowanie twój dzieciak" ;P

No to chyba masz rację ;]

kkonarrs

Oglądając ten odcinek bez napisów doszłam do tego samego wniosku na podstawie tego,co napisałeś w punkcie 1 i 3.Poza tym Amerykanie kochają szczęśliwe zakończenia,więc to Nick musiał być jego ojcem.
P.S.Sam wyrósł na zdecydowanie nieciekawego chłopaka.Taka moja uwaga:-)))))

elena3

Heh, na szczęście nie mi to oceniać ;) chociaż.... na Twoim miejscu pewnie napisałbym to samo ;P

kkonarrs

Serio,mały Sam był uroczy,a ten o 7 lat starszy już niekoniecznie.

elena3

Skoro tak twierdzisz... ;)

kkonarrs

Znajomi mówią,że mój gust jest wyjątkowo spaczony,ale cóż zrobić...:-)))))

elena3

Nie wiem, ale za to mogę powiedzieć, że gust względem filmów masz świetny ;)

kkonarrs

Mówisz?:-))))

elena3

No pewnie! ;)

kkonarrs

Możliwe.Zauważyłam,że Ty też lubisz,np.,,Bękarty wojny"...

elena3

Heh, bo to jest... genialny film.. :D
warto by przerzucić tą rozmowę na priv, ale niestety filmweb mi na to nie pozwala :o

kkonarrs

Też uważam,że jest genialny.Scena w tawernie zdecydowanie najlepsza.
Szkoda...
Wybacz,że odpisuję z takim opóźnieniem,ale jestem w trakcie oglądania ,,Pacyfiku"(wiesz,odcinek po odcinku i tylko niekiedy robię sobię przerwę:-))))))>

elena3

Heh, za nic nie musisz przepraszać, a co do Pacyfiku, to jest po prostu mistrzostwo, wszystkie odcinki! :)) coraz bardziej utwierdzam się w przekonaniu, że masz świetny gust ;)

kkonarrs

Jeśli chodzi o ,,Pacyfik"...Jest w porządku.Słyszałam jednak,że ,,Kompania braci" jest lepsza.
Może niedługo obejrzę...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones