PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=340045}

Powrót na October Road

October Road
7,3 1 032
oceny
7,3 10 1 1032
Powrót na October Road
powrót do forum serialu Powrót na October Road

Ten odcinek był taki smutny... Wspomnienia z dzieciństwa, jak się wszyscy kochali w Angeli i nawet pojechali na jej urodziny do innego miasta.. A jak się pojawili na jej pogrzebie to ryczałam jak dziecko...
Przepiękne opowiadanie, które napisał o niej Nick, a które teraz czytał. Że jest jak żonkil, ale nigdy się w niego nie przemieni, bo on jest koloru żółto-złotego a Angela ma w sobie wszystkie kolory ogrodu... ehh..
Serial naprawdę warty oglądania ;)

ocenił(a) serial na 7
aneant89

tak zgadzam sie bardzo wzruszajacy obejrzalam jako jedyny odcinek ale bardzo mi sie spodobal a muzyka juz w ogole swietna.

aneant89

Zawsze serial leciał gdzieś w telewizji, nie zwracałam na niego uwagi, ale ten odcinek naprawdę był piękny, przykuł moją uwagę... :)

buszasz

to był już ostatni odcinek??

ocenił(a) serial na 9
immortal13

Przedostatni, ostatni będzie w poniedziałek...niestety :/ Szkoda że nie ma 3 serii, bo serial naprawdę ciekawy, choć trzeba dać mu szanse bo po pierwszym pilotowym odcinku nie porwał mnie specjalnie. Ale z każdym odcinkiem przykuwał moją uwagę coraz bardziej, szkoda tylko że w momencie kiedy stałem się jego fanem serial się kończy.

demola

Już koniec?? O nie.... To jest taki fajny serial.. ;/

ocenił(a) serial na 10
aneant89

Też nie chce żeby się skończył :(( serial bardzo fajny wzruszający taki serial o zwyczajnym normalnym życiu.Dzięki temu serialowi odkryłam wiele pięknych piosenek o których wcześniej nie miałam pojęcia; /

anja602

dziwnie się skończyło
niby pozytywnie ale bez wyjaśnienia wielu spraw
będzie kolejny sezon?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones