PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=340045}

Powrót na October Road

October Road
7,3 1 033
oceny
7,3 10 1 1033
Powrót na October Road
powrót do forum serialu Powrót na October Road

Czy warto zdzierać ten serial? Proszę o opinie

klonex

Oglądnąłem. Jak dla mnie nie warto. Klimat fajny nawet, jakieś małe miasteczko, ładnie obrazki, aczkolwiek cała fabuła to jakieś nieporozumienie.
Jak dla mnie ( nie dałem rady oglądnąć drugiego sezonu do końca, stanąłem na 10 odcinku tak mocno już zaczął mnie irytować ) poprostu nie warto sobie zawracać nim głowy.
Pozdrawiam
Bartek

klonex

Nie warto... Obejrzałam każdy odcinek, na szczęście nie było ich dużo tylko 19 i stwierdzam, że nie warto...

ocenił(a) serial na 10
dodsab

Jak nie warto ? Ale każdy ma swój gust mi się podobał ,serial wyroznia sie na tle innych. I wielka szkoda, ze go nie kontynuowali.
Nie ma tu żadnych akcji itp., po prostu samo życie :)) I to w nim podoba mi się najbardziej .

klonex

Osobiście uważam, że warto, ale urywa się bez wyjaśnienia paru kwestii, a kolejnego sezonu nie będzie. ;/

ocenił(a) serial na 10
limowa

zakończenie serialu jest na youtube, wszystkie niedopowiedzenia są tam wyjaśnione.

klonex

Obejrzeć warto, dobry serial, aczkolwiek myślałem, że druga seria bedzię bo troszkę bez wyjaśnienia się zakończyło a tu lipa nie ma..

ocenił(a) serial na 10
owczar80

Są dwa sezony.
Drugi sezon co prawda ma "urwane" zakończenie, ale to dlatego, że serial został anulowany, fragment zawierający sceny zamykające wszystkie wątki można obejrzeć na youtube.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones