PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=782174}

Pracujące mamy

Workin' Moms
7,5 7 761
ocen
7,5 10 1 7761
Pracujące mamy
powrót do forum serialu Pracujące mamy

Po pozytywnych komentarzach włączyłam serial i nie rozumiem fenomenu. Większość zachowań jest dla mnie kompletnie niezrozumiała i zwyczajnie głupia.
Psychoterapeutka, która przerywa każdą sesję, bo palnie coś głupiego, ewentualnie nakrzyczy na pacjenta.
Business woman, która nie umie się przywitać z Zarządem i zapomina jak się zachowuje na spotkaniach. Dodatkowo jadąca uśpić psa, bo mama tak mówi - wcześniejsze 8 miesięcy w domu jej nie pokazało agresji, nagle jeden dzień i usypiamy.
Jedna mama z kryzysem, która zachowuje się jak 12 latka słysząca słowo "seks". W sumie nie wiadomo jak i dlaczego.
No i jak zwykle, 90% sytuacji rozwiązałaby zwykła rozmowa, ale wiadomo, że w serialach się nie rozmawia.

ocenił(a) serial na 5
brygida_pieczonka

Zgadzam się. Próbowałam oglądać - nie da się, irytująca każda scena, każdy tekst. I to sztubackie poczucie humoru - wszystko, co zabawne, ma związek z seksem.

ocenił(a) serial na 8
brygida_pieczonka

Obejrzyj kolejne sezony to zrozumiesz dlaczego tak się zachowują.
Trzeba też zrozumieć, że poszczególne wydarzenia i odcinki nie są ułożone w równych odstępach czasowych, czasem jest pokazany ciąg zdarzeń jedno po drugim, czasem są dość wyraźne, nawet kilkumiesięczne przerwy. Stąd też pokazanie tych "kluczowych" wydarzeń, które mają największy wpływ na bohaterów (jak sobie wyobrażasz pokazanie każdej sesji terapeutycznej, na której nic się nie dzieje? To nie dziennik tych osób tylko serial i to do tego komediowy).

Moim zdaniem serial jest super pod wieloma względami. W przystępny i dość lekki sposób pokazuje bardzo ważne tematy i dylematy, z którymi muszą zmagać się kobiety/matki/pracownice, ale nie tylko, również ich partnerzy/partnerki, dzieci, dalsza rodzina czy znajomi.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones