Pracujące mamy
powrót do forum 5 sezonu

Hello! Kto obejrzał sezon 5, co o nim powiecie?
Tak w ogóle, która z mam jest Twoja ulubioną?

ocenił(a) serial na 7
magda1_urbaniak

Kate i Anne były najlepsze dla mnie Jenny też była fajna

ocenił(a) serial na 7
magda1_urbaniak

teraz zaczynam 5ty sezon

magda1_urbaniak

Zdecydowanie lepszy niż 4. Kate jest najlepsza:)

magda1_urbaniak

Ja już chce sezon 6!

magda1_urbaniak

Ja wlasnie zaczynam 5 sezon. Uwielbiam Kate! Za to Ann mnje od poczatku irytuje

ocenił(a) serial na 8
magda1_urbaniak

Pierwsze odcinki to porażka, po 3 odcinkach: scena w której główna bohaterka przeprasza swoją nową bogatą afroam. kontrahentkę za lata niewolnictwa, dwie sceny kobiecej masturbacji w tym jedna do luksusowej torebki, córka Anne spotyka się z konserwatywnym kolegą który oczywiście nie wierzy w globalne ocieplenie, Chinka (?) Jenny spotyka się z facetem, który okazuje się być bi-panseksualny, a Jenny leczy się ze swojej homofobii. Ogólnie jestem osobą tolerancyjną ale takie nagromadzenie ideologicznych wątków w zasadzie w jednym odcinku to kompletna porażka, czułem się jakby mi ktoś łopatą po głowie walił. Poprzednie sezony były zabawne a tutaj prawie zasnąłem....

ocenił(a) serial na 8
voltaire78

na szczęście kolejne odcinki wracają na stare tory, świetny sezon a zakończenie genialne :)

ocenił(a) serial na 10
voltaire78

Taaaak! W 4 cos poszlo nie do konca Tak ale 5 zajebisty! Czekam na 6

ocenił(a) serial na 8
voltaire78

Dla mnie super. Nie mogę się doczekać kolejnego, ulubioną moją bohaterka jest chyba Ann, taka w tej psycholozce normalna babka z problemami jak każdy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones