PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=658219}

Prawdziwe uczucie

Amores Verdaderos
7,7 1 025
ocen
7,7 10 1 1025
Prawdziwe uczucie
powrót do forum serialu Prawdziwe uczucie

Jestem mile zaskoczona tą sceną. Jak na ludzi w ich wieku to scena była pełna pasji i namiętności. Nie wiedziałam, że Arriaga to taki ogier he he zresztą Victoria nie była gorsza. Brawo!

sandia23

No, gorąco było :D

sandia23

uwielbiam tę scenę ;D i w ogóle wydaje mi się, że między Arriagą i Victorią było nawet więcej pasji niż między Nikki i Guzmanem ;)

ocenił(a) serial na 9
klaudia1300

Noo dorwali się do siebie jak zwierzaczki w okresie godowym...Arriaga jak bestia mrrrr hi hi...
Nie no scena super aż zła jestem że teraz weekend....

11koala19

Opalina przepowiedziała Arriadze, że jeszcze będzie miał syna.
Hehe, czy to się sprawdzi? Czy Arriaga i Victoria zostaną rodzicami?
Victoria jest jeszcze w stanie urodzić dziecko? Ma przecież 43 lata.
Chociaż dzisiaj starsze kobiety rodzą, więc właściwie czemu nie ;)

Nikki przybyłoby rodzeństwa :P
Jedno od ojca, drugie od matki ;)

ocenił(a) serial na 9
Vanessa100

Victoria wygląda bardzo poważnie na 43 lata.Tyle mniej więcej ma Kinga Rusin czy Jennifer Aniston a Halle Berry jest nawet starsza a jednak wszystkie wyglądają młodziej.

Arwenka1

to pewnie dlatego, że aktorka, która grała Victorię miała w tym czasie 48 lat ;)))

Arwenka1

Dokładnie. Zgadzam się z klaudia1300. Poza tym dobry chirurg (albo geny) też "działa cuda".

ocenił(a) serial na 1
Arwenka1

Moją uwagę bardziej przykula wielka stopa arriagi podczas pikniku :) normalnie jak u jakiegoś mutanta. Uśmiałam się do łez.

sandia23

Mi się coraz bardziej podoba wątek A i V xdjak ich widzę- nieważne co robią to ja się uśmiecham :-D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones