PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=645284}

Prawdziwi

Äkta människor
7,4 940
ocen
7,4 10 1 940
Prawdziwi
powrót do forum serialu Prawdziwi

Jestem swiezo po pierwszym sezonie I musze przyznac ze serial jest naprawde swietny chociaz ma pare minusow. Za plus to egzotyka szweckiej cywilizacji, te homoseksualne watki wrecz jak nie z tej ziemi. Naprawde swietna gra aktorska, zwlaszcza ludzi robotow - moj faworyt to Odi - przebija wszystkich - od kierowcy i kucharza lasagne do prostytutki. Swietny actor.
Cala fabula tez niezla, swiat wyzwolonych robotow. Nie jest to film na miare 'ja robot' bo i budzet inny i kraj inny, ale pomysl i wykonanie niezle. Najwiekszy zarzut mam do tego, ze wiele rzeczy dzieje sie w takiej przypadkowosci, jakby cala akcja dziala sie w zamknietym pomieszczeniu, czyli duzo przypadkowosci sytuacji, wrecz zageszczenie takich zdarzen wrecz ... nudzi. Wszystkie zdarzenia dzieja sie jakby w zamknietym kregu osob i miejsc. Dlatego tez pozniej film stawal sie czasami nudny. Zobaczymy co wymysla w drugim sezonie.

ocenił(a) serial na 8
dabram17

W drugim sezonie Odi sie jeszcze bardziej rozkreca i bardziej go polubilam. Dla mnie swietny serial, taki wlasnie troche abstrakcyjny, zupelnie inny od tego co do tej pory spotykalam.

dabram17

Są do tego napisy PL?

ocenił(a) serial na 8
Coyotman

Nie wiem niestety

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones