Prawnik z Lincolna
powrót do forum 2 sezonu

Drugi sezon

ocenił(a) serial na 10

Dziwię się tylu negatywnym ocenom tego serialu. Drugi sezon był, w moim odczuciu, świetny. Na pewno lepszy niż pierwszy. Nieoczekiwane zwroty akcji zdecydowanie na plus (Lisa na samym koncu!). Dobrze odegrane i napisane postaci, każda jest na swój sposób charakterystyczna. Najbardziej podoba mi się postać Lorny i Andy w roli prokuratorki. Ta ostatnia zrobiła na mnie wrażenie. Aż ciężko uwierzyć, że to aktorka, a nie prawniczka :)
w tym sezonie widać, że mieli nieco więcej pieniędzy, outfity bohaterów serialu są zdecydowanie lepsze. Lorna wizualnie jest kolorowym ptakiem mody co baaaardzo mi się podoba i na pewno wezmę z niej przykład.
Oczywiście nie potrzeba potwierdzenia 3 sezonu, bo ewidetnie ten drugi sezon wskazuje na kontynuację co mnie bardzo cieszy. Nie mogę się doczekać.
A Ty nie zastanawiaj się, oglądaj!

swiatfioletowy

Drugi sezon bardzo nierówny, dwa pierwsze odcinki nie wiem po co są, następne są lepsze, ale bez szału. Oskarżona lepsza niż w pierwszym sezonie i plus za rozwiązanie tego wątku. Można się zastanawiać czy wogóle doszło by do prosesu bez dowodów, a jedynie na poszlakach. Jest wiele wątków wprowadzonych jedynie żeby zapchać i rozciągnąć sezon.
ogólnie można obejrzeć ale bez szału.

ocenił(a) serial na 6
swiatfioletowy

W tym serialu jest mnóstwo głupotek i niedorzeczności, natomiast na pewno założeniem reżysera nie było stworzenie wybitnego dzieła. To po prostu luźna, prosta i lifestylowa historia, która ma być zrozumiana przez każdego widza.

swiatfioletowy

Oceniłaś ten serial na 10. Wow, czyli to tytuł wybitny, wszechczasów i ponadczasowy. Aż się boję go odpalić bo mój umysł czyli zwykłego śmiertelnika może tego nie ogarnąć i wszystko co w życiu oglądałem sie do tego nie umywa.
10 czyli doskonałość, obsada i gra aktorska, fabuła, scenariusz, muzyka, tempo, każdy filmowy aspekt na genialnym poziomie. Jeszcze przed obejrzeniem jestem pod wrażeniem kunsztu twórców tego arcydzieła.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones