PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=627156}

Prawo Agaty

7,2 43 175
ocen
7,2 10 1 43175
Prawo Agaty
powrót do forum serialu Prawo Agaty

Odcinek 13 sezon3

ocenił(a) serial na 8

Zakończenie moim zdaniem zaskakujące wręcz jak na polskie realia. W innych produkcjach
oczywiście skończyłoby się na uniewinnieniu głównej bohaterki, jednak tutaj scenarzyści
zdecydowali inaczej.
Uważam, że Prawo Agaty to aktualnie jeden z najlepszych polskich seriali.

zielonomi7

Dokładnie, też jestem w szoku. Czy będzie kolejna seria czy to sposób na zakończenie produkcji? Bo jeśli będzie to pewnie będą sie jakoś odwoływać od tej decyzji o ile można :D

thebestfan

http://prawoagaty.tvn.pl/aktualnosci,770,n/bedzie-kolejny-sezon-prawa-agaty,8336 9.html

zielonomi7

Moim zdaniem to było jedyne słuszne wyjście. Gdyby ją uniewinnili to w sumie byłoby strasznie nudne i wtórne, a tak jestem ciekawy co się stanie w pierwszym odcinku czwartego sezonu.

ocenił(a) serial na 7
nietwojasprawa

Można złożyć apelacje więc raczej się uda :) czekam na dalszy ciąg

ocenił(a) serial na 8
nietwojasprawa

To mam na myśli, że twórcy TEGO serialu akcję srialu prowadzą w przemyślany sposób:)

zielonomi7

Co to za piosenka leci w finale 13 odcinka ???Polska jakaś.

b_czerwinska

LEMON-napraw

ocenił(a) serial na 8
b_czerwinska

http://www.youtube.com/watch?v=6cAdbYOllQ0

ocenił(a) serial na 8
umc__

na pewno będzie apelacja :)

zielonomi7

Kolejny trzeci sezon i kolejny raz przeciętny ostatni odcinek. Tylko cliffhanger niezły.

użytkownik usunięty
patryks83

przynajmniej jest ciekawie :) napięcie jest... a co dalej? przeciętnym bym nie nazwała, ponieważ przeciętność polega na... za zwyczaj happy end'em :) ... w tym przypadku tak nie jest... i w gruncie rzeczy jest ciekawie :)
...i kolejny sezon tak jak i poprzednie nie kończą się przeciętnie... (proszę prześledzić w razie wątpliwości) :)
... a poza tym jak na polskie realia - świetny serial :) polecam Wszystkim :)

zielonomi7

Taak, ja też byłam zaskoczona takim zakończeniem. Uważam, że twórcy słusznie postąpili kończąc sezon w ten sposób, a nie kolejnym pocałunkiem głównych bohaterów. Ale się fajnie porobiło :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones