PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=120574}

Prawo miecza

Roar
7,3 392
oceny
7,3 10 1 392
Prawo miecza
powrót do forum serialu Prawo miecza

Lecial ona na RTL7 spory szmat czasu i pamietam na tamten czas naprawde mi sie podobal.

regoat

Racja, leciał na RTL7 i byłoby fajnie gdyby teraz poleciał na TVN 7, jak na razie nie ma nawet możliwości aby zdobyć ten serial droga p2p

ocenił(a) serial na 10
werewolf_81

Pamietam, ze jak ten serial byl emitowany nic nie bylo w stanie mnie odciagnac od telewizora, chyba, tylko brak pradu:)

ocenił(a) serial na 10
regoat

a zaraz po tym serialu lecialo Prawo i bezprawie. To byly czasy :D

ocenił(a) serial na 7
regoat

Uwielbiałam ten serial. Powinni go znowu wyemitować! Inne to ciągle w kółko powtarzają, a tego jakoś nie :( Od lat czekam z niecierpliwością na powtórkę albo na wydanie go na dvd.

użytkownik usunięty
regoat

.. doskonały serial :) .. świetnie dobrani aktorzy, idealny scenariusz :) .. niepowtarzalny klimat :) .. tak to pamiętam sprzed 10ciu lat z TV;) ..
..
.. wczoraj (2008-01-22) odszedł z tego świata Heath Ledger (grał w "Roar" postać Conora) .. miał 28 lat .. zostawił trzyletnią córeczkę i żonę ..
.. R.I.P. .. memory

nie ogldalam tego serialu, bo nie mialam kablowki :( a Heath byl, jest i bedzie moim ulubionym aktorem.. dlatego chce zdobyc wszystkie odcinki tego serialu i je obejrzec... pozdrawiam

P.S. czy ten serial ma tylko jedna serie, czy wiecej? i ile odcinkow jest w poszczegolnych seriach?

ocenił(a) serial na 9
Kamiska000

seria jest tylko jedna, odcinkow w niej 13. Chyba byly dwie wersje tego serialu, napisy na to wskazuja - sa tylko do tej drugiej..

ocenił(a) serial na 8
Kamiska000

ech , Heath......

maga89

czy można gdzieś ten serial zdobyc ? dvd czy coś ? niezwykle chciałabym go zobaczyc.

ocenił(a) serial na 9

Heath odszedł ale pozostały po Nim wspaniałe filmy, seriale...
był wspaniałym aktorem ...
" Heath , żył na tyle długo żeby zaistnieć w świecie i na tyle krótko aby nie zepsuć zdania o sobie"
szanuję Go za to że się "nie zepsuł " i że pozostał sobą...

ocenił(a) serial na 10
kasiulka2156

Roar jest na chomiku.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones