PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=94845}

Prezydencki poker

The West Wing
7,8 969
ocen
7,8 10 1 969
Prezydencki poker
powrót do forum serialu Prezydencki poker

Bardzo dobra obsada, no i fenomenalny, inteligenty scenariusz.

ocenił(a) serial na 10
Sundance

to serial marzenie! uwielbiam i wielbię Arona Sorkina za talent i rzemioslo telewizyjne. Wspaniała galerial postaci, psychologiczny realizm, edukacyjny walor no i te dialogi!!

joshlymanfan

Naprawdę chciałem się przekonać do tego serialu, jestem po pięciu odcinkach i nie mogę. Strasznie razi mnie patetyczność każdej z postaci. Wszyscy są zabawni, przerzucają się fantazyjnymi ciętymi ripostami, ale te postacie nie mają do siebie żadnego dystansu i wydaje mi się to strasznie nienaturalne.

prot_piotr

Kontynuuj, u mnie też serial miał ciężkie dość początki. Jajcarska atmosfera i sielanka się skończy wraz z 1 sezonem, który jest najbardziej lajtowy.

Sundance

Jestem po 2giej serii dzieła Sorkina i wrażenie jest niesamowite. Sheen i cała reszta wymiata, a Two Cathedrals: brak słów. Geniusz pod względem historii, dialogów, aktorstwa, zdjęć i dźwięku. Podobnie zresztą jest w przypadku takich odcinków jak Noel, czy premiera 2giego sezonu.

Wojtky

Ja właśnie skończyłem wszystkie 7 sezonów. Naprawde świetny serial. Co najważniejsze wszystkie 7 sezonów trzyma wysoki poziom. Scenariusz, aktorstwo rewelacja.. Świetne postacie, które się lubi. Warto obejrzeć. Chodź to serial nie dla wszystkich. Trzeba jednak lubić "te" klimaty.

Adick

Mam pytanie wiecie gdzie można pobrać wersje rmvb!!!!

Robson8080

po co ci rmvb skoro serial jest dostępny w HD :D

Sundance

Mała poprawka. To jest serial Warner Bros TV i pod koniec października będzie na HBO Max

ocenił(a) serial na 6
spotify

Produkowany był na zlecenie NBC i tam emitowany, a poprawiasz post z czasów kiedy streaming nie istniał.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones