Przed kim uciekamy, Mamo
powrót do forum 1 sezonu

Niesamowita uroda córki

ocenił(a) serial na 6

Nie rozumiem tych komentarzy, przecież ta aktorka niczym się nie wyróżnia. Zwykła, pospolita ładna dziewczyna. Może to kolejne urojenia matki, że wszyscy oglądają jej córkę, a patrzyli ibcy na nią, bo była dziwnie ubrana..
Polecam jeśli komuś się nudzi, przyjemny na wieczór serial. Jeśli ktoś interesuje się psychologią to może zauważy parę ciekawych rzeczy w postaci matki.

ocenił(a) serial na 5
Love666

Jak dobrze , że nie tylko mnie wydawało się to trochę irracjonalne. Dziewczyna ładna ale niczym się nk nie wyróżniająca. Chyba ze stylem ubioru jakby nigdy nie mogła dorosnąć. Ale w takim otoczeniu bogaczy (bo tylko tacy mogli pozwolić sobie na tak drogie hotele) ładna buzia nie powinna dziwić czy zachwycać.
Sam serial ciekawie stworzony chociaż mam wrażenie niekompletny. Cały czas czekałam za informacja co doprowadziło matkę do takiego stanu że wpadła w taki obsesyjny lek ucieczki. Myślałam że przeżyła piekło na ziemi a wyszło że urodziła się chyba socjopatka. Dla mnie zachowanie rodziców / matki nie było tak karygodne by próbować ich zabić a tym bardziej by wykreować taka postać. Może na psychologii się nie znam ale wielu domach biedniejszych ludzie wychowują dzieci często bez miłości a wyrastają na normalnych ludzi którzy pragną stworzyć zdrowa rodzinę a nie uciekac po całym świecie i wydając pieniądze z czapy na pierdoły. Jeżeli matka racjonalnie myślała o szczęściu czy przyszłości córki to by się zaszyła gdzieś na świecie z taką gotówka i żyły by razem długo i szczęśliwie. Ona po prostu nie umiała żyć bez dramatów. Nie wspomnę o tym że nie ma informacji co z ojcem dziecka się stało. Dla mnie pierwszy sezon potrzebuje drugiego by ta historia miała jakikolwiek sens.

ocenił(a) serial na 9
Arlinka90

Dokładnie, musisz mało wiedzieć o psychologii człowieka. Brak zainteresowania w dzieciństwie i to jak traktowała ją matka i ojciec, zamykanie jej w klatce, chęć zabicia jej dziecka … wszystko odcisnęło piętno na jej psychice i próbowała swoją córkę chronić, by nie skrzywdziły jej takie osoby, jakie ją samą otaczały w dzieciństwie i czasie dorastania. Nie wiedziała jak to zrobić, według siebie obrała najlepszą drogę. Z tego co zostało pokazane sama dorastając nie miała szans poznawania innych ludzi. Myślała, że każdy jest zły i doprowadziło ją to do poważnych problemów, było widać, że przestawała sobie już z tym radzić, pojawiała się nawet omamy … bardzo dużo tu można zauważyć. Bardzo dobrze zrobiony serial.

ocenił(a) serial na 7
Jo_Ze

Dziewczynka wyróżniała się nietypową w Turcji urodą. Bardzo wciągający serial. Ciagle miałam wrażenie, ze przecież mogły sobie ułożyć życie inaczej. Z takimi pieniędzmi mogły się ustawić na całe życie w jakimś odległym kraju, w którym nikt by ich nigdy nie odnalazł. Jednak matka nie była przygotowana do życia przez dysfunkcyjną rodzinę. Brakowało bardzo informacji, co się stało z ojcem Bambi… chciałabym zobaczyć drugi sezon, ale nie sądzę, aby go stworzyli.

Love666

Nie ogladalam serialu i po opiniach raczej nie zamierzam, ale co do jej „piękności” to córka ma bardzo niestandardowa urodę jak na Turczynke, stad jak wnioskuje komplementy. W kraju gdzie 99% ma brązowe oczy, dziewczyna z niebieskimi musi wzbudzać zainteresowanie. Ale ogólnie tak, pospolita.

Love666

Wg Turka będzie piękna, bo ma niebieskie oczy co jest u nich mało spotykane. Więc dla każdego piękno jest czymś innym.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones