Przepis na życie (2011-2013)
Przepis na życie: Sezon 5 Przepis na życie Sezon 5, Odcinek 2
Odcinek Przepis na życie (2011-2013)

Odcinek 2

7,6 325
ocen
7,6 10 1 325
Przepis na życie
powrót do forum s5e2

Sezon 5 Odcinek 2

ocenił(a) serial na 9

Odcinek 2 dostępny już online. Ci co oglądali, co myślicie?

Ance dali trochę popalić, pare osób słusznie ją pocisneło.
Rozumiem,że naprawa menu była potrzebna ale mogła zrobić to delikatniej i podziękować
innym, że odwalali jej robotę. Andrzej przyszedł zobaczyć dziecko po 2 miesiącach a Anka"co Ty
tu robisz". Jakaś sodówka jej uderzyła, mam nadzieję,że to się zmieni.
Mańka też przegina, choć ma wiele racji i matce ma prawo mieć za złe pare rzeczy ale nie
przesadzajmy. Awantury o każde słowo i to "gardzę Tobą", nie wiem ale ja był chyba gówniarze
w pysk dała.
W poprzednim sezonie Elka się nawróciła, uspokoiła,a teraz co?Od nowa su*owate
zachowanie się zaczyna? Przymierze z Dorotką nam się szykuje? I ona się dziwi,że faceci z nią
nie wytrzymują.
Sama Dorota żałosna, mało jej,że ją zostawił przed ołtarzem? Czego ona jeszcze chce?
Bardziej się poniżyć?
Andrzej i Beatka cudowni, szczególnie w tym odcinku. Te ich przymierze by pozbyć się Walusia
xD

vampire_12

Anka irytująca jest - przyznaje, wyjechala na 2 miesiące bez słowa.
egoistycznie się zachowuje - ją trzeba zrozumieć a ona innych niekoniecznie
żabcie oczywiście na wielki pus jak zawsze;)))

vampire_12

jak gówniara to sie zachowuje Anka, i to jej ktos powinien dac w pysk, nie wiem kto pisze ten scenariusz, ale coraz bardziej irytujący

ocenił(a) serial na 5
vampire_12

jak dla mnie już od poprzedniego sezonu cały wątek Anki i Jerzego to było jedno wielkie G.
prawda jest taka, że są zupełnie nieinteresujący. wciąż to samo. zachowują się jak dzieci, Jerzy jest gburem i zazdrosnym cwaniakiem, Anka jest jak rozemocjonowana nastolatka.
ja rozumiem, że należy im się szczęście, urlop, trochę oddechu. ale oboje mają dzieci i ich obowiązkiem jest zajmować się nimi.


poza tym w tym odcinku Anka była tak samolubna i zapatrzona w siebie. zostawiła córkę w jednym z najważniejszych momentów jej życia, jak sama Mańka mówiła, dzwoniła raz na dwa tygodnie, zrzuciła obowiązki ze swojego biznesu na matkę i jej przyjaciół, zabrała Gniewka za granicę bez wiedzy ojca i wszystko ma w nosie.

dodatkowo robi to wszystko dla faceta, który ją zdradził...

ocenił(a) serial na 8
vampire_12

do tej pory nie przemawiały do mnie częste tutaj argumenty, że Anka jest beznadziejna egoistką i zachowuje się jak nieodpowiedzialna gówniara, ale muszę się teraz z nimi zgodzić w pełnej rozciągłości. wątek Anka-Jerzy od dawna jest najsłabszym punktem tego serialu, Jerzy to kompletny burak, a ona totalna idiotka, zawiodła wszystkich, którzy mieli prawo na nią liczyć. Jerzy tak samo, zaczynam nawet współczuć Elce, chociaż wolałabym, żeby Dorota już nigdy więcej się nie pojawiała, ale nie no, przecież jest nie dość telenowelowato.
największe plusy tego odcinka to Żabcie jak zwykle, Tadeusz, bo jest super, no i Kajtek, a bardziej - jego klata :D

ocenił(a) serial na 7
szarlatan_jamayka

a już myślałam, ze tylko dla mnie są tacy wnerwiający :/ normalnie słuchać się ich nie da! I oni i Mania naprawdę przesadzają.

ocenił(a) serial na 10
vampire_12

Mnie też denerwuje Anka i Jerzy, i to bardzo. Przyjechali po takim czasie, jacyś zaniedbani, zapuszczeni. Anka wygląda jak z kosmosu, Jerzemu ciężko się ogolić. Powinni Ankę bardziej na ostro do pionu postawić.

vampire_12

Czy gdzieś są dostępne napisy albo skrypt do odcinków? Chciałabym sprawdzić jedno hasło Żabci, a nie chce mi się ściągać jakiś wymyślnych programów, żeby oglądać na nowo odcinek ;)

ocenił(a) serial na 6
innertia

Wystarczy włączyć odcinek na TVNplayer ;) i przewinąć do jakiegoś wybranego momentu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones