Przepis na życie
powrót do forum 3 sezonu

sezon 3

ocenił(a) serial na 10

WŁASNIE RUSZYŁ!!!!

ocenił(a) serial na 6
soglif3

No ruszył i póki co wieje nudą, ale to chyba normalne. Zauważyłam, że Szyc jest coraz bardziej zblazowany jako Jerzy, do tego dochodzi absolutny brak chemii pomiędzy serialowym Jerzym a Anką, jak tak dalej pójdzie jakikolwiek romans między tą dwójką będzie wybitnie nudny.

ocenił(a) serial na 10
karolinaz

za to jest chemia pomiedzy Andrzejem i Beata cały czas..;)

ocenił(a) serial na 6
soglif3

obejrzałam właśnie 2 odcinek III sezonu, utwierdzam się w swojej opinii. A przez takie kupy jak Kac Wawa i coraz gorsze wyczyny Szyca nie mam go ochoty oglądać nigdzie, nawet w moim ulubionym serialu;(

ocenił(a) serial na 10
karolinaz

to jak sie pojawi to szybko zamykaj oczy...;)

ocenił(a) serial na 10
soglif3

Dla mnie ten serial jest najmniej nudny z pośród wszystkich innych polskich seriali.
'Julia' - śmiech na sali od 4o0 odc. nic się nie wydarzyło.
'na wspólnej''M jak miłosć' i wiele innych ciagną się bez sensu jak mucha w smole, chociac mucha jest ciekawsza, bo jest napiecie 'wyjdzie czy nie wyjdzie ze smoly' .. -.-

ocenił(a) serial na 10
xnewdayx

to moze z tego powodu sie umowimy?;)

ocenił(a) serial na 6
xnewdayx

Spośród naszych rodzimych seriali ten jest dobry, ale tak szczerze ile ich jest/było? Oprócz "Usta Usta" nic z ostatnich lat nie przychodzi mi do głowy.

karolinaz

a moim zdaniem trzeci sezon bardzo dobrze się rozpoczął... tego serialu nie da się nie lubić :)

ocenił(a) serial na 8
TranceAddict91

wydawało mi się, ze to będzie kolejny durny serial, a okazał się całkiem fajny.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones