PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=682529}

Przeznaczeni

Star-Crossed
7,2 4 317
ocen
7,2 10 1 4317
Przeznaczeni
powrót do forum serialu Przeznaczeni

Żal

ocenił(a) serial na 7

Żal że nie powstały kolejne sezony, bo serial ciekawy i był całkiem przyzwoicie zrobiony, no może poza grą głównej bohaterki. Nigdy nie zrozumiem dlaczego tak dobre, ciekawe seriale sa anulowane a wielokrotnie "chłam" ma kolejne i kolejne sezony :( Tym większy żal i strata wg. mnie gdyż w zasadzie wszystkie wątki pozostały nie zamknięte. Jak można zmarnować taki potencjał ?

adzia28

Dokładnie, serial zakończony jest w okropnym momencie. Wiele wątków zostało niezakończonych, a także wiele rozpoczętych w ostatnim odcinku. Z chęcią obejrzałabym kolejny sezon.

ocenił(a) serial na 7
AnetaNatalia051

Wydaje mi się że serial miał w zamyśle być kontynuowany. Wskazuje na to właśnie nie zakończenie jak i rozpoczęcie nowych wątków. Nie wiedzieć tylko dlaczego tak się nie stało. Łudzę się, że może ktoś inny będzie chcial się zająć i wznowi jeszcze ten serial...choć minęło już tyle czasu, że przypuszczam, że niestety tak się nie stanie :(

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones