PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=682529}

Przeznaczeni

Star-Crossed
7,2 4 317
ocen
7,2 10 1 4317
Przeznaczeni
powrót do forum serialu Przeznaczeni

Obejrzałam dopiero 3 odcinki i muszę powiedzieć, że kompletnie nie rozumiem tej mody
zapoczątkowanej przez Zmierzch na trójkąty w młodzieżowych serialach/filmach/książkach.
Rozumiem, że musi się coś dziać itp. ale serio mogliby sobie odpuścić ten schemat, bo to się
staje po prostu nudne. Kolejna sprawa.... ostatnio często występująca postać - przemądrzała,
entuzjastyczna i wszechwiedząca przyjaciółka. I ostatnie co najbardziej mi przeszkadza. Ktoś
wcześniej wspomniał, że nie rozumie dlaczego głównego bohatera gra aktor dwa razy starszy. O
ile mogę to jeszcze pojąć, bo akurat ten aktor wygląda całkiem młodo... to do szału doprowadza
mnie to chodzenie wszystkich licealistek w szpilkach przez co są wzrostu aktorów albo od nich
wyższe. Przypuszczam, że jakby główna bohaterka raz wyskoczyła w jakiś trampkach to i Roman
wyglądałby przy niej młodziej. Bo tak jak ze sobą rozmawiają to są równego wzrostu i on jest
jakiś taki bardziej napakowany wtedy. No nie wiem. Nie chcę, żeby to brzmiało jakbym się za
bardzo czepiała wzrostu. Po prostu myślę, że ta moda na szpilki w tym serialu trochę jednak mu
odbiera. Pomijam inne rzeczy, które oczywiście są jakie są. W końcu jest to serial fantastyczny
dla młodzieży. Tragedii nie ma. Szału w sumie też nie.

Ktos88_88

Dwa razy starszy :D , 6 lat różnicy to jest nie tak dużo w sumie ale zaraz 2x starszy, ktoś tu liczyć nie potrafi. Tylko teraz powstaje pytanie od kogo jest starszy główny bohater twoim zdaniem bo jak od tej swojej "wybawicielki" to się nie zgadza, natomiast jakby wziąć taką Maggie Elizabeth Jones to już jest bliżej i to mogło być już niesmaczne. Zaznaczam nie oglądałem i chyba nie będę oglądał bo odpychają mnie właśnie "sago-zmierzcho" podobne "harlequin'y", co nie znaczy że serial może się nie podobać bo jak widać Zmierzch miał niebywały sukces w moim odczuciu i chyba niezasłużony, więc takie produkcje znajdą swojego odbiorcę, ale tak jak pisałem to są tylko moje subiektywne odczucia.

kesaj13

Dobra, dobra. Po pierwsze to również moje subiektywne zdanie, więc moze powinnam to bardziej podreślić. Po drugie, wiem, że główny bohater nie jest 2 razy starszy. Już nie bądź taki precyzyjny ;) W każdym razie, nie ma on 16 lat a gra dzieciaka mniej więcej w tym wieku. Po trzecie, nie wiem po co odpowiadasz skoro ani nie oglądałeś, ani nie zamierzasz. Obejrzałam kilka odcinków i napisałam co mnie osobiście się nie podoba w tym serialu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones