PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=430751}

Przygody Sary Jane

The Sarah Jane Adventures
7,1 1 075
ocen
7,1 10 1 1075
Przygody Sary Jane
powrót do forum serialu Przygody Sary Jane

Luke jest gejem, nie mówili o tym w serial, ze względu na młodą widownię, ale gdyby nadal nagrywali to
by się ujawnił.

matiwww2

Skąd pewność?

matiwww2

Sam jesteś gejem, to wszyscy wokół też są? Nie że mam coś do gejów, ale daj mi linka z potwierdzeniem, cokolwiek.

fanowaty

http://tardis.wikia.com/wiki/Luke_Smith

fanowaty

Nie wszyscy wokół mnie muszą, być gejami, ale Luke Smith, został stworzony z DNA wielu osób, więc to logiczne, że nie jest hetero.

matiwww2

Przecinek przed 'być'? SERIO? No szacun, ale patrz, co piszesz...

fanowaty

Wkurzyłeś się jak napisałem, że Luke jest gejem, a kiedy ci to udowodniłem, czepiasz się przecinka.

matiwww2

Dobrze. Udowodniłeś mi to. Dzięki. A teraz przejdźmy do spraw ortografii. Co do tego, musisz trochę popracować ;)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) serial na 10
matiwww2

On nie jest gejem, kochał Marie :) Może jest B?

ocenił(a) serial na 8
matiwww2

Luke w tych sprawach zawsze wydawał mi się aseksualny, nawet jego tęsknotę za Marią odbierałam jak tęsknotę za osobą, którą pierwszą zobaczył, za kimś w rodzaju siostry. Może będąc mieszanką ludzi nie stał się "multiseksualny", ale aseksualny? Taka możliwość też istnieje. Czemu RTD założył, że jest akurat gejem? Wg mnie to trochę nieścisłość, już lepiej byłoby go przedstawiać jako bi lub as.
Poza tym, czemu "kosmiczni" chłopcy wg bbc muszą być gejami? Ostatnio znów się pojawił przykład: Charlie w Class. Kobiety w kosmosie muszą być naprawdę straszne ;).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones