PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=430751}

Przygody Sary Jane

The Sarah Jane Adventures
7,1 1 076
ocen
7,1 10 1 1076
Przygody Sary Jane
powrót do forum serialu Przygody Sary Jane

Super!

ocenił(a) serial na 10

Świetny, przerażający serial. Trochę jak Gęsia Skórka, ale w kosmicznym stylu. Podoba mi się też sposób, w jaki CN to puszcza - 2 odcinki na tydzień, 1 w czwartek i 1 w piątek (obydwa tworzą jedna historię), taki sposób premierowania odcinków wzmacnia napięcie :D Dubbing świetny, "Berger rządzi!" ;D

ser_plesniowy

No może nie jest taki "przerażający" jak wciągający ale co do napięcia masz rację :D

ocenił(a) serial na 9
ser_plesniowy

Serial ten na pewno nie jest przerażający, obejrzyjcie sobie Doctora Who i Torchwood, od Doctorka wszystko powstało. :D

ocenił(a) serial na 3
Zeberka102

przerażający? chyba pod względem "aaa, RTD!" lub "aaa, czy oni już więcej nie pokażą Matta*?!" XD
oglądałam tylko odcinki z Doktorem i kawałki innych, może miałam takiego wielkiego pecha...:P

A dubbing nie może być świetny. Nigdy i nigdzie, bo ucina połowę wypowiedzi.

*Smitha oczywiście ;)

użytkownik usunięty
shakespeareshakespeare

oj nie przesadzaj, po prostu SJA to jest dla zupełnie innej grupy wiekowej :) Gdyby był taki jak nam się wydaje (też nie jestem fanką SJA) to by nie miał już 4 sezonów :D

Jest trzecia seria?

ocenił(a) serial na 10
iwona1912

Jest 3 i 4. Miał być też 5 sezon ale chyba nagrano tylko parę pierwszych ze względu na śmierć Elisabeth Sladen, czyli serialowej Sary Jane:( Nie wiem czy CN ma zamiar wyemitować serial do końca;p

Lola140392

A gdzie można obejrzeć w Internecie?

ocenił(a) serial na 10
iwona1912

Na przykład na youtube ale będziesz musiała szukać znając angielskie tytuły odcinków. Znajdziesz je np.na wikipedii:))

ocenił(a) serial na 10
iwona1912

w serwisie baje.pl ale inny dubbing

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones