PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=430751}

Przygody Sary Jane

The Sarah Jane Adventures
7,1 1 075
ocen
7,1 10 1 1075
Przygody Sary Jane
powrót do forum serialu Przygody Sary Jane

Witam mam pytanko - czy w serialu w jakiej kolwiek formie ( cameo a może mała rola ? ) Pojawia się któryś doktor czy nic nawet wzmianki ni ma ??

mordarg

W Przygody Sary Jane występuje 10 i 11 doktor.

mordarg

Wzmianki są stale, przewijają się ciągle, jako, że Sara Jane była kompanką 3&4 Doktora. Więc to raczej oczywiste, że różne wspomnienia są.

A duże role gościnne zaliczyli 10 (The Wedding of Sarah Jane Smith) i 11 (Death of the Doctor).

fanowaty

no ja znam tylko nowych doktorów , ciągle próbuje się zabrać za 'stare' ale kurde nie wiem jak do tego podejsc. Najchętniej obejżał bym po jednej / dwie najlepsze historie z każdego doktora gdyż wiem że tam opowieści nie były jedno odcinkowe niczym procedural ale były tam całe sagi. Może Ty byś coś pomógł jeśli widziałes starego doktora.

mordarg

Mój dobry przyjaciel prowadzi ciągle na Facebooku poradnik rozpoczęcia Doktora Who. Jest świetny. Zajrzyj tu, w "minione wydarzenia" i co tydzień opisuje nowe odcinki: facebook.com/pg/losinglifewithdw/events/?ref=page_internal

mordarg

Osobiście polecam zacząć od początku. I oglądać wszystko, nie wybiórczo. Jeśli ci się to nie spodoba - trudno. Nie wszyscy się do tego przekonują.

mordarg

Oglądanie klasycznego Doktora na zasadzie "najlepsze odcinki" nie ma sensu.

mordarg

Bo tam znacznie bardziej niż w New Who pełno było cliffhangerów, nawiązań i powiązań, tak, że na przykład nawiązanie pozostawione otwarte po jednym Możesz zacząć od Filmu telewizyjnego z Ósmym Doktorem (1996) na początek. A potem wrócić do 1963 i oglądać Pierwszego.

ocenił(a) serial na 10
mordarg

Wyjątkowo i dziwnie słucha się dubbingu obu regeneracji Dcotora w języku polskim :-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones