PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=33993}

Przyjaciele

Friends
8,3 335 032
oceny
8,3 10 1 335032
8,8 20
ocen krytyków
Przyjaciele
powrót do forum serialu Przyjaciele

Przecież były takimi wspaniałymi przyjaciółkami? Oglądając ten serial któryś raz z rzędu(całość) zacząłem się zastanawiać czemu jej nie zaprosiła skoro były sobie tak bliskie? Przegapiłem coś, jak sądzicie?

ocenił(a) serial na 7
pitixpl

Rachel mogła myśleć że Monika nadal jest dość pulchna być może to był powód, zresztą widać też przy ich spotkaniu- szczególnie po Monice- w pierwszym odcinku że nie przepadały za sobą za bardzo.

ocenił(a) serial na 10
celi

No okej, ale to nie zmienia faktu, że tak bliską przyjaciółkę powinno się zaprosić na ślub. Ich drogi na studiach też się raczej nie rozeszły. W jednym z odcinków mama Monici nawet pyta Rachel czy zmieniła kierunek studiów.

ocenił(a) serial na 10
celi

Rachel wiedziała, że Monica schudła, była o tym retrospekcja ;) Po prostu po studiach miały oddzielne życie, Rachel mieszkała z rodzicami na Long Island a Monica wyniosła się do mieszkania po babci i zaczęła pracę.

ocenił(a) serial na 10
pitixpl

Myślę, że z tego samego powodu, dla którego w pierwszej scenie Monica przedstawia Rachel Chandlera. Zmieniła się koncepcja, rozwinęli wątki, dodali retrospekcje i zrobił się mały bałagan, może twórcy nie spodziewali się, że będą musieli stworzyć 10 sezonów :). Co nie zmienia faktu, że jest to the best show ever i nigdy mi się nie znudzi.

pitixpl

Moim zdaniem w pewnym momencie ich życia (w czasie studiów, krotko po) ich drogi życiowe się rozeszły. Monika miała swoje plany zawodowe a Rachel wtedy marzyła jedynie o dobrym ożenku.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones