PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=33993}

Przyjaciele

Friends
8,3 335 251
ocen
8,3 10 1 335251
8,8 20
ocen krytyków
Przyjaciele
powrót do forum serialu Przyjaciele

Mega

ocenił(a) serial na 10

Skończyłem oglądać Przyjaciół, ogólnie wcześniej obejrzałem z połowę odcinków, ale wiadomka, marnie oglądać jak tu odcinek s tego, potem z tego sezonu, nie po kolei. Nie ma to jak obejrzeć od początku do końca. Wg mnie wspaniały serial, jest w nim ogromna magia, niby opowiada o losach szóstki Przyjaciół, normalne życie, praca, dom itd, ale jest w nim coś, co przyciąga widza, po skończeniu serialu czuję pustkę, dziwnie mi pożegnać się z serialem, co oglądałem go od paru miesięcy ot tak, kwestia przyzwyczajenia, cudo po prostu, każdy sztampowy serial komediowy wg mnie ściąga cały schemat z przyjaciół, wg mnie jeden, niepowtarzalny serial, nie do podrobienia. Piękna, wspaniała przygoda, myślę, że żadnego serialu nie będzie mi tak brakować.

ocenił(a) serial na 10
mucka77777

Trudno się z tym nie zgodzić:)

ocenił(a) serial na 10
mucka77777

Też się zgadzam. Dzisiaj skończyłem oglądać całość po raz pierwszy w życiu i jestem zachwycony ostatnim odcinkiem. Super, że zakończyli ten serial, gdy nadal trzymał wysoki poziom.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones