Przypływ
powrót do forum 1 sezonu

nie warto

ocenił(a) serial na 2

Oczywiście wątki gejowskie i lesbijskie muszą być,, masakra.
Serial dla nastolatków. Strata czasu.

ocenił(a) serial na 10
katarzyna_hreska

Oczywiscie wątki heteroseksualne tez musza być ..

okidoki1801

Nie muszą, tylko są...Są czymś tak naturalnym jak jedzenie i wydalanie. Jak oddychanie i umieranie.

ocenił(a) serial na 9
katarzyna_hreska

jestem przeszczęśliwa że takich wątków w kinie jest coraz więcej bo heteroseksualnych nakładamy się wszędzie, masakra z tymi wątkami heteroseksualnymi ;)

ocenił(a) serial na 9
mikestolemybike

naoglądamy***

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) serial na 9
katarzyna_hreska

aż ciężko uwierzyć że są nadal ludzie, którzy źle ocenią świetny serial, bo są w nim osoby queerowe przezabawne jak ciężko wam się w końcu pogodzić z tym, że jesteśmy, istniejemy, i nie jest to nic nadzwyczajnego jaki związek z odbiorem całości serialu ma lubiana/preferowana przez kogoś płeć? doprawdy absurdalne podejście oceniania przez pryzmat homofobii

mikestolemybike

Nie jestem do końca pewien czy osoba, która zaczęła wątek oceniła serial tak źle, bo pojawiły się w nim wątki homoseksualne, czy raczej bardziej ze względu na opinię, że to 'serial dla nastolatków. Strata czasu.' 

Włączyłem serial niedawno i zgadzam się, że to efekciarski serial, z ładnie opakowaną lecz ubogą treścią. Nic mi do wątków homoseksualnych. Portugalczycy tak długo byli ciemięzeni przez faszystowsko-katolicki system, że być może potrzebują teraz się trochę uwolnić od konwenansów.

mikestolemybike

(nie mogę usunąć tego wpisu. Sorry)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones