PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=729609}
5,3 1 621
ocen
5,3 10 1 1621
Przypadki Cezarego P.
powrót do forum serialu Przypadki Cezarego P.

Malo smieszny

ocenił(a) serial na 2

Pazura gra coraz gorszych serialach komediowych.13 posterunek znakomity nastepnie 13 posterunek 2 rowniez Czego boja sie faceci czyli seks w mniejszym miescie dobry ale rozwala i tu mamy Przypadki Cezarego P slaby naciagany a to ze pokazuje to Puls daje nam do zrozumienia ze zadna wieksza telewizja tego nie chciala bo wiedza ze bedzie mialo to mala ogladalnosci.Obejrzalem i czy bede dalej ogladal nie sadze.

DoktorLejdo

Bardzo fajny seril komediowy ,świetny Pazura czegos takiego nie bylo jeszcze w Polsce,obśmianie celebryctwa ,itd .Tv puls jest teraz lepsza od tvnu zobacz jakie daje dobre filmy same nowki,a nie po 100 razy wladce pierscieni z reklamami ktory trwa 4 godziny

ocenił(a) serial na 7
eska10

No co do tych nowych dobrych filmów, to nie byłbym do końca przekonany... chociaż niektóre są nawet fajne, a niektóre aż tak złe, że aż śmieszne (czyli na swój sposób, dobre). Moim zdaniem serial nie jest zły, taki 13 posterunek w innych szatach. Przysłowiowej du... py on nie urywa, ale nie nazwałbym tego serialu jakimś gniotem, bo wnosi on przynajmniej trochę świeżości, i stacja Puls widać że się stara, czego nie mogę powiedzieć o "gigantach" typu np. TVN, który sra tymi swoimi kolejnymi klonami trudnych spraw, i tworzy jakieś master szuje itp. Rzadko oglądam teraz telewizję, ale jak już oglądam to właśnie Puls, bo tam przynajmniej mogę coś normalnego obejrzeć, a jak przełączę na jedynkę albo ten nieszczęsny tvn, to wałkują w kółko o polityce, albo puszczają jakieś swoje rzygowiny, typu właśnie master szuja, czy inne trudne sranie.

ocenił(a) serial na 2
eska10

Niestety TVN bardziej chce robic Ukryta prawde lub Szkole

DoktorLejdo

fajny ,bardzo mi sie podobal,polecam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones