PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=729609}
5,3 1 621
ocen
5,3 10 1 1621
Przypadki Cezarego P.
powrót do forum serialu Przypadki Cezarego P.

Lepiej niech będzie starym, dobrym Czarkiem, bo niestety wymęczył mnie w tych 2 pierwszych odcinkach

Spidey_

Pzdr!

ocenił(a) serial na 5
muody_mars

On zawsze tak robil.Z tego on slynie i tak samo gral np w 13 posterunku.

luquepl

fajny serial ,usmialam sie bardzo

luquepl

Już wtedy naśladował Carreya i gdyby nie to to byłby totalnym nieudacznikiem. Zresztą niewiele brakowało a skończyłby jako "stójka" na rogu w Łodzi.

muody_mars

Jeśli spojrzeć na scenę filmową,muzyczną itp. to wszędzie podróbki. Rzaaadko kiedy trafi się jakaś wisienka,oryginał.....A Pazura zawsze starał się naśladować Jima i zawsze było to żenujące.Pazura pasuje tylko do ról ci(a)py z "Nic śmiesznego" czy "Psów".A co do tego serialu- podejrzewam,że został stworzony by jego córuchna zaistniała na wyblakłym ekranie.Poza tym żadna szanująca się stacja nie zakupiła tego "serialu".

ocenił(a) serial na 6
NastyMosquito

Żadna stacja nie zakupiła, bo nie mogła. Ten serial jest wyprodukowany na zlecenie TV Puls.

BundyCh

Generalnie to chyba większość seriali kręconych jest na zlecenie jakiejś tam stacji.Oglądasz TV Puls?Bo ja np.nie:P
Pozdro

ocenił(a) serial na 6
NastyMosquito

Ostatnio częściej niż TVN czy Polsat. Nie dają takich złych filmów, a i 13 Posterunek 2 można znaleźć :)

ocenił(a) serial na 5
BundyCh

TV Puls daje największe gówno

NastyMosquito

Przestań się mazać...

ocenił(a) serial na 8
muody_mars

Sory ale ja nie widzę tych ruchów i gestykulacji co Jim Carrey, obaj mają doskonałą mimike i energie komediową, z resztą nie wydaje mi się że Pazura go naśladuje, jak oglądam Kroll'a albo Psy to widzę że on od zawsze miał te naturę do takich ról komediowych

ocenił(a) serial na 6
Zywiec20

Ja też tego nie widzę, ale jest taki fejm na to żeby Pazure nazywać polskim Carreyem i co jakiś czas jak nowi pojawiaja się w internecie mówią - "ojej polski karej he he"

ocenił(a) serial na 10
muody_mars

Owszem, bo Carrey bardziej przypomina skaczącą małpę niż aktora, a Pazura jest świetny. Nie wiem co widzicie w tym Carreyu on jest żenujący.

xlandia1

Włącz sobie "Truman Show","Człowiek z księżyca" albo "I Love Philip Morris" i nie grzesz wiecej :)

A co do reszty postów,to to,że komediowo grają na podobnej nucie nie ma żadnego znaczenia. Czarek jest również świetny i ma swój styl.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones