PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=532929}
6,4 4 521
ocen
6,4 10 1 4521
Przystań
powrót do forum serialu Przystań

Walczymy o drugą serie "Przystani", niedługo będę pisał list do TVP, aby powstała 2 seria naszego ulubionego serialu. Jeżeli chcesz pomóc pisz PW, albo w tym temacie.

Założyłem profil na facebooku, musimy pokazać TVP ilu jest fanów tego serialu.
http://pl-pl.facebook.com/people/Przystan-Chcemy-Drugiego-Sezonu/100001381886098
Dodawajcie ten profil do znajomych.

Rozmawiałem z aktorami i reżyserem i Filip Zylber reżyser powiedział, że na razie nie będzie, ale za rok w wakacje kto wie. Aktorzy bardzo by chcieli, bo świetnie się pracowało, ale to nie od nich, a od nas fanów zależy, aby powstała 2 seria. Niedługo dam tu wzór pisma do TVP i adres i wszyscy niech wyślą mail.
Pozdrawiam i "jak ja kocham te Mazuryy!" :D

pucia08

Ja też chcę 2 sezon!!!

pucia08

Ja też chcę!!!!

wiolcia0

Napisałem pismo razem z innymi fanami "Przystani" niech każdy je wyślę mailem do TVP, to zwiększa szanse na 2 sezon! Proszę żeby każdy się pod tym podpisał i wysłał to na - widzowie@tvp.pl Oto treść listu pod którym macie się podpisać imieniem i nazwiskiem i wysłać na widzowie@tvp.pl.

List otwarty do TVP w sprawie „Przystani”


Zwracamy się z prośbą do Telewizji Polskiej, oraz do producentów serialu „Przystań” o jego kontynuację, serial był emitowany w jesień 2009 roku, skończył się w grudniu, wyniki według AGB Nielsen Media Research były bardzo dobre, bił nawet „Barwy Szczęścia”, więc dlaczego Telewizja Polska nie zrobiła 2 serii? TVP ma za zadanie być stacją misyjną, a serial „Przystań” też jest w pewnym sensie misją, pokazuje jak nie zachowywać się nad wodą, jakich zachowań unikać, pokazuje piękno Mazur, prosimy o kontynuację.

Rozumiemy i szanujemy, decyzję TVP o stworzeniu nowego serialu o ratownikach górskich, ale to już inny temat i nie te same klimaty co „Przystań”. „Przystań” chciałaby jeszcze rozwinąć swoje żagle i wypłynąć na pełną wodę, ale jest to możliwe tylko wtedy, gdy jej na to zezwolicie - tworząc druga serie w 2011 roku. Scenarzyści nie zamknęli jeszcze wszystkich wątków, na pewno zarówno reżyser jak i scenarzyści mają wiele pomysłów.

Na koniec pragniemy przybliżyć wam opinię fanów, którzy umieścili swoje wypowiedzi na forum dyskusyjnym Telewizji Polskiej (forum.tvp.pl – dział „Przystań”), oraz konto na Facebooku (http://www.facebook.com/home.php?#!/profile.php?id=100001381886098).
Niech będą one pointą dla naszego apelu. Czekamy i wierzymy w powstanie kolejnego sezonu „Przystani”.

Imię i nazwisko.

widzowie@tvp.pl - !!!!

pucia08

chyba coś nie pykło ;)

pucia08

chyba coś nie pykło

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones