PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=37531}

Przystanek Alaska

Northern Exposure
7,7 29 580
ocen
7,7 10 1 29580
7,8 5
ocen krytyków
Przystanek Alaska
powrót do forum serialu Przystanek Alaska

Mam dwa pytania, czy ktoś zaopatrzył się już w ten dokument 'Return To Cicely' Darrena Burrowsa? Zastanawiam się, czy warto po niego sięgnąć.

Drugie pytanie dotyczy kontrowersji związanych z zakończeniem emisji serialu. Przez wiele lat żyłem w przeświadczeniu, że rezygnacja Roba Morrowa była powodem rozstania z projektem Alaska. Potem przeczytałem sobie artykuł (link poniżej) i okazuje się, że były problemy z licencjami, prawami autorskimi itd.
Darren Burrows trochę o tym opowiada ale tak nie do końca. Jestem więc ciekawy, czy dokument wyjaśnia więcej. Czy rzeczywiście odejście Morrowa było gwoździem do trumny serialu, czy może Joel zmył się wcześniej bo widział co się święci.

Ogólnie odnoszę wrażenie, że wszystko się zaczęło sypać po tej sprawie z Universal. Zaczęli odchodzić kolejni ważni ludzie związani z Przystankiem tacy jak scenarzyści, reżyserzy, twórcy sukcesu Alaski. Serial był krok po kroku "rozbierany" aż w końcu stał się mało rentowny i zdjęty z anteny. Trochę to burzy mit cichego, spokojnego miasteczka na północy USA, które jest ponad wszelkimi problemami ówczesnego świata ale to chyba dobry temat, żeby podyskutować no... dlaczego to się tak nijak skończyło! :)

http://article.wn.com/view/2015/05/08/Darren_Burrows_Return_to_Cicely/

ocenił(a) serial na 9
cardigan

Nie znam szczegółów, żadnych, co do "rozbierania" "Northern Exposure". Niemniej, wydaje mi się, iż serial zaczął się rozsypywać gdzieś w połowie. Zatem jakiekolwiek by przyczyny nie zostały podane, faktyczne czy zmyślone, raczej i tak 6 sezonów to dużo. A odejście Joela... cóż, bez niego ten projekt miał niewiele sensu i chyba żadnych szans na kontynuację, nawet przy życzliwości ze strony producentów.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones