PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=110996}

Ptaki ciernistych krzewów

The Thorn Birds
7,4 6 855
ocen
7,4 10 1 6855
Ptaki ciernistych krzewów
powrót do forum serialu Ptaki ciernistych krzewów

Szukam muzyki z tego filmu??Nie macie adresów jakichs stron albo płyty?? Dajcie znac

ocenił(a) serial na 10
kiniusiacz

mozna ściągnąć muzykę z tego filmu np. za pomocą emuli

ocenił(a) serial na 10
Mademoiselle

Właśnie chyba nie można..

Bardzo mi zależy an piosence Forbidden love i nic.. Nie ma jej nigdzie.. Czy macie jakieś inne propozycje, żeby je przesłuchać ??

ocenił(a) serial na 10
ukulele20

na amazonie możesz posłuchać fragmentu :)

ocenił(a) serial na 10
_Agnieszka_

a tak własciwie to fragmentów wszystkich piosenek z soundtracku :)

ocenił(a) serial na 10
_Agnieszka_

no wiem wiem.. ale co innego słuchać cały kawałek, a co innego kilkanaście sekund..

ocenił(a) serial na 10
ukulele20

oczywiście, że rozumiem, bo też bym tak wolała... ale niestety chyba sie nie da, bo tez szukałam...
tak własciwie, to powiem szczerze, autentycznie chcialabym sobie nawet kupic zarówna soundtrack jak i film na dvd... tylko jeszcze absolutnie nigdzie nie widziałam :(

ocenił(a) serial na 10
_Agnieszka_

'nie widziałam' mam na mysli w sklepie... ;)

ocenił(a) serial na 10
_Agnieszka_

A na allegro nie można ?? Ja w sklepie też nie widziałam.. ale przez interet jest sporo ofert.. Niestety jak dla mnie cenowo niedostępne.. Dlatego to mnie tak denerwuje... Niby mogę mieć.. a jednak nie mogę.. No niestety.. kiedys wkoncu obejrzę.. ;) :):)

ocenił(a) serial na 10
ukulele20

to znaczy, jeszcze nigdy nie widziałaś??

ocenił(a) serial na 10
_Agnieszka_

niestety nie miałam okazji.. Widziałam ostatnio dwa odcinki bo się zorientowałam, że leci w TV... To na tylo mojego ogądania serialu...

ocenił(a) serial na 10
ukulele20

to żałuj, muszę powiedzieć :) mnie przyciąga za każdym razem... nie wiem, jest w nic po prostu 'coś' ;)

ocenił(a) serial na 9
_Agnieszka_

Szkoda, że wcześniej nie widziałem tego tematu na forum przy tym mini-serialu, ponieważ muzyka jest bardzo łatwa w ściągnięciu. Z tych linków można zassać dwu płytowy soundtrack z "Ptaków ciernistych krzewów", który ma nawet niezłą jakoś:
http://rapidshare.com/files/134961961/1983_The_Thorn_Birds_-_Henry_Mancini.part1 .rar
http://rapidshare.com/files/134967528/1983_The_Thorn_Birds_-_Henry_Mancini.part2 .rar
Życzę miłego słuchania :) Pozdrawiam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones