PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=540618}

Pustynna miłość

El Clon
7,6 366
ocen
7,6 10 1 366
Pustynna miłość
powrót do forum serialu Pustynna miłość

Opis

ocenił(a) serial na 1

W Maroku spotykają się piękna muzułmanka Jade (Sandra Echeverría) i pochodzący ze Stanów Zjednoczonych Lucas (Mauricio Ochmann). Wkrótce zakochują się w sobie, ale z powodu surowych zasad nie mogą być razem. Zawiadomiony o śmierci brata Lucas zmuszony jest do powrotu do Miami. Tam naukowiec Albieri (Roberto Moll) proponuje mu sklonowanie krewnego. Po dwudziestu latach powstały w wyniku eksperymentu David (Mauricio Ochmann) zakochuje się w Jade. Piękna muzułmanka musi wybrać pomiędzy uczuciem do niego a ciągle żywą miłością do Lucasa.

Co to za kretyńska fabuła. Wiem że telenowele są dalekie od prawdy, ale to juz przesada...
No pomyślcie sami...40 letnia baba kochanką klona swojego dawnego faceta...Ja pierdziu...:D

telimena79

Na samym początku ten film strasznie mi się spodobał i postanowiłam przeczytac jego opis.
Niestety natrafiłam się na opis bardzo podobny do Twojego i trudno mi się przyznac, ale zgadzam sie z tobą.
ta fabuła jest jakas nienormalna xd.

_kasja_

To znowu ja :).
Zastanawiam się, kto tu rządzi tzn. kto akceptuje opis, czy zmiane obsady bądź liczby odcinków.
Z tego co zauważyłam juz pare osób napisało co nie co na ten temat, i to nie jestem tylko ja.
Czy ktoś kto ma władzę, mógłby to zaakceptowac ;p?
Bo tak pusto tu, bez opisu, i informacje nie są zbyt prawdziwe.
z góry dzięki :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones