PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=94892}

Różowe lata 70.

That '70s Show
7,8 78 156
ocen
7,8 10 1 78156
8,2 8
ocen krytyków
Różowe lata 70.
powrót do forum serialu Różowe lata 70.

Ktos napisal ze to wogole komedia ? - To serial obyczajowy typu nostalgia na swoistym luzie ktory ma w jakims sensie oddawac aure lat siedemdziesiatych w ich amerykanskiej specyfice. gdy sciagnelam go dla rodzicow - nieraz przy nim ukradkiem wycierali lezke w oku, czesto tez ich twarze rozjasnial usmiech ale szczesliwie nie chichotali ...
Oczywiscie nie wszystko wtedy w Polsce bylo takie jak tam - bylo bardziej zgrzebnie ale tez i schludnie - np. rude pieknosci raczej nie gwalcily facetow rzucajac mlodziencow na lozka, ale np. co do muzy, arazancji mlodziezowych pokojow, sprzetu muzycznego - bywalo bardzo podobnie - zwlaszcza u co bardziej postepowych i inteligenckich rodzin ...
Smieszyc moglyby moze filmy obyczajowe o latach 20,30-tych badz jakichs sprzed wiekow ... albo tez takie opowiadajace o srodowiskach ktore na bosaka udeptuja kapuste w beczkach do kiszenia (Kargule, Pawlaki itd.).
Lata 70te to zdecydowanie zbyt niedawny czas by mogl rozsmieszac. No a najlepszy sprzet do rozsmieszania to osobista gilgotka (zeby nie napisac - lechtaczka) w ktora radze sie zaopatrzyc.

ocenił(a) serial na 8
Emaus

Jak pod serialem komediowym, w którym co chwilę słyszymy śmiech "z puszki" i komizm sytuacji możesz pisać "jak ten serial ma śmieszyć?". Jest nawiązaniem do lat 70 w krzywym zwierciadle. Nie wiem skąd się urwałeś...

krzychu1526

- bywa ze smiech z puszki i pod pogrzebem puszczaja... nie cierpie smiechu z puszki w filmach czy raczaj kabareto-teatrach ... i tu mi to nie pasuje ... zadnego krzywego zwierciadla w nim nie ma - jest zrobiony z sympatycznym "przymruzeniem oka" ... nie jestem jego fanatyczka wiec bojow o jego cnote toczyla nie bede ale dodam ze gdyby pretendowal on do komedi (a co poniektorzy tak go niestety odebrali) to by dopiero byla tragedia. No moze tragikomedia, a tak jakos obleci ....

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones