PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=94892}

Różowe lata 70.

That '70s Show
7,8 78 156
ocen
7,8 10 1 78156
8,2 8
ocen krytyków
Różowe lata 70.
powrót do forum serialu Różowe lata 70.

Nie wiem czy oglądaliście dodatkowy odcinek "final goodbye" ale jeśli tak to z pewnością zauważyliście, że odtwórca roli Erica, Topher Grace nie pojawia się w żadnych kończących materiałach, nawet go nie widać kiedy na koniec aktorzy wychodzą ukłonić się publiczności. Musiał się jakoś poróżnić z ekipą, że został pominięty.

ocenił(a) serial na 10
tupac1991

On chyba kręcił wtedy "Spider-Mana 3".

ocenił(a) serial na 9
tupac1991

Z tego co udało mi się odnaleźć w sieci, sceny w ostatnim odcinku z udziałem Grace były kręcone bez udziału publiczności i wcześniej niż pozostałe sceny. Jego nazwisko nie pojawia się w spisie wykonawców, bo faktycznie miał wtedy umowę na Spidermana - być może w umowie był zapis o wyłączności - bo on sam zażyczył sobie nie umieszczania jego nazwiska w spisie.

Kosma50

Chyba, że tak. W każdym razie szkoda, że losy się tak potoczyły, że nie było ani Tophera ani Ashtona w ostatnim sezonie. To trochę tak jakby 10 sezon Friendsów był kręcony bez Rossa i Joey'a. Ogromna strata, że 8 sezon tak wyglądał ale dobrze, że został chociaż Hyde - moja ulubiona postać serialu :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones