PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=94892}

Różowe lata 70.

That '70s Show
7,8 78 156
ocen
7,8 10 1 78156
8,2 8
ocen krytyków
Różowe lata 70.
powrót do forum serialu Różowe lata 70.

Jackie nie jest z Hydem. Serio, żadnej parze tak nie kibicowałam. Czuje się oszukana i czuje żal. Jackie i Fez??!! Kto to
wymyślił?! Niestety nie byłam w stanie do końca obejrzeć 8 sezonu. W moim świecie, Jackie jest z Hydem, a Donna
jest z Erickiem ;)

kasia275

skoro nie obejrzałaś do końca to nie będę komentować spojlerem

vilee

Bardzo cię proszę, komentuj ;)

ocenił(a) serial na 9
kasia275

Donna schodzi się z Formanem

kasia275

Trochę kicha z tym Fezem. Śmiać mi się chciało jak powiedział Jackie, że zawsze ją kochał ;) Te ich sceny razem były takie wymuszone.

ocenił(a) serial na 9
cocco03

czy ja wiem? jak dla mnie to było całkiem spoko bo on naprawdę w początkowych sezonach świata poza nią nie widział :P chociaż wolałam ich jako parę współlokatorów, tak jak z wizji Feza :P

ocenił(a) serial na 9
kasia275

ja tez uwielbiałam wątek Hyde'a i Jackie po prostu to było takie wciągające może to byłoby trochę ckliwe ale liczyłam że oni jednak się pobiorą...a tak w właściwie dlaczego Kelso zniknął z serialu jest tylko w dwóch czy trzech odcinkach 8 sezonu...jesli chodzi o Erica to przeczytałam ze kręcił Spider Man'a..a Kelso??
Koncze 8 sezon i nie wiem czy sie jeszcze pojawi??

ocenił(a) serial na 9
miki19

Kończ kończ. Ostatnim odcinku będziesz miała dwie ,,niespodzianki'' :>

ocenił(a) serial na 9
Bartonson12

^^ no teraz to nie moge sie doczekac ;)

ocenił(a) serial na 9
Bartonson12

ta niespodzianka to Jackie i Fez ??
serio??

ocenił(a) serial na 9
miki19

szczerze to mam takie odczucia do tego związku jak twórca tego tematu.....;/

ocenił(a) serial na 9
miki19

Nope. Chodziło mi o powrót dwóch osób i zniknięcie jednej ważnej, niepotrzebnej postaci.

ocenił(a) serial na 9
Bartonson12

no fakt Eric i Kelso się pojawili ^^ choć nie zmiana to faktu że Michela mi brakowało, nie było się z kogo śmiać...:P
jeśli mówisz o zniknięciu pewnej osoby to masz na myśli Randy'ego?? no ta postać nie wiem dlaczego ale mam mieszane do niej uczucia....

ocenił(a) serial na 9
miki19

Tak. Chodziło mi o Randy'ego. Był on kompletnie nie potrzebny. A ten jego romans z Donną...ehhh...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones