PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=94892}

Różowe lata 70.

That '70s Show
7,8 78 094
oceny
7,8 10 1 78094
8,2 8
ocen krytyków
Różowe lata 70.
powrót do forum serialu Różowe lata 70.

Znacie może jakieś tytuły. Tylko chodzi mi o bardziej poważne filmy, raczej nie w stylu serialu ;)

Rammbajamba

Podam Ci jeden ,jedyny przykład serialu,ale za to znakomitego,zaczynajacego sie pod koniec 60-tych lat idalej...opowieść o życiu Kevina i całej jego rodziny,przyaciół"CUDOWNE LATA"(The Wonderfoul years".Inaczej oczywiśćie lata 70-te wygladały dla młodziezy w Plsce,inaczej w tzw."wolnym świecie".Ale serial zabawny,ale i poważny,doskonale poruszający tzw.kontr-kulturę,aspekty polityczne mające wpływ na ówczesna młodzież ,genialna muzyke,młodzieńczy słomiany zapał...to jeden z moich ulubionych seriali.Duuuuzo by o nim pisać.To nie gupkowate hihihi,które na potege wciskaja dziś media.A filmy...musze przypommnieć i dam znać.Ale jeśli nie znasz "Cudownych lat",a na prawdę chcesz zobaczyc prawdziwe życie od 9-cio latka do końca szkoły średniej w tych czasch na przemiesciach USA....POLECAM.Mądry,prawdziwy,zabawny serial...zreszta poczytaj o nim.Pozdrawiam serdecznie

blusior

Dzięki wielkie !! ;) kojarzę ten serial, ale nigdy jakoś się nie zagłębiałem.. z chęcią sprawdzę czy warto :)

ocenił(a) serial na 10
Rammbajamba

Poważne? Hmmm no mogę Ci podać przykład bardzo poważnego "My dzieci z dworca ZOO" niezwykle wstrząsający, opowiada o realiach życia nastoletnich narkomanów w latach 1975-1978, został nakręcony w 81, ale jest oparty na książce- wywiadzie z Christiane F. która mówi właśnie o swoim życiu w latach 70tych. Mnie strasznie poruszył, ma taką atmosferę lat 70tych, ale to zupełnie co innego niż wesołe "Rożowe lata 70-te" ;). Najbardziej w tym filmie porusza chyba to, że jest całkowicie oparty na faktach.

Rammbajamba

Może polski film"Jezioro osobliwości". Może nie jest to jakieś cudo, ale fajnie pokazuje Polskę właśnie w latach 70.

użytkownik usunięty
Rammbajamba

'The Virgin Suicides'.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones