PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=94892}

Różowe lata 70.

That '70s Show
7,8 78 112
ocen
7,8 10 1 78112
8,2 8
ocen krytyków
Różowe lata 70.
powrót do forum serialu Różowe lata 70.

Najbardziej wkrzajaca postac.
Gdziekolwiek nie gra zawsze mnie irytuje do tego paskudna.

ocenił(a) serial na 7
jokmas

Każdy bohater miał w sobie coś irytującego ;). Nie ma postaci ''białych".
-Steven, który chciał odbić Donnę najlepszemu kumplowi u którego mieszka... A potem wziął się za Jackie. No kurde serio;
-Donna, fochy o niewiadomo co i te niezdecydowanie;
-Michael, czasami zbyt głupi, ale z dzieckiem zachował się jak trzeba, szacun;
-Jackie, czasami zbyt gnoiła wszystkich, ale z sezonu na sezon jak dla mnie na plus, chociaż twórcy przegięli w ostatnim sezonie z tym związkiem na siłę między nią a Fezem;
-Eric, w sumie najmniej irytujący, chociaż czasami za bardzo panikował;
-Red, w pierwszym sezonie to była świetna postać, ale później zbyt zgorzkniałego dziada z niego zrobili, a jego tekściki im częściej powtarzane, tym bardziej traciły na jakości, chodzi mi o ''foot in your ass'' etc.;
-Kitty, w sumie nie tak źle, tylko za bardzo niańczyła Erica.

Ciężko mi wybrać kogo najmniej by mi brakowało, każdy był czasami wkurzający :D. Ale chyba jednak Donna wygrywa ;).

ocenił(a) serial na 6
jokmas

Zgadzam się w 100% procentach. Donna jest za męska, za poważna i za obrażalska jak dla mnie dla Erica, a nie wiedzieć czemu, cała paczka za nią wzdycha i nie tylko - w końcu nazywają ją Hot Donna, a nie Męska Donna...

ocenił(a) serial na 10
jokmas

A ja Donnę lubię. Może właśnie dlatego, że jest taką chłopczycą. A już na pewno denerwuje mnie mniej niż Jackie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones