PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=94892}

Różowe lata 70.

That '70s Show
7,8 78 156
ocen
7,8 10 1 78156
8,2 8
ocen krytyków
Różowe lata 70.
powrót do forum serialu Różowe lata 70.

Jak podobał się Wam ostatni odcinek tej świetnej serii? To jest chyba najlepszy serial jaki
oglądałem. Na mnie osobiście ostatni odcinek zrobił wielkie wrażenie aż skórka staję gęsia
:) i scenarzyści też nie zawiedli cała paczka spodkała się na koniec! a pomysł z sylwestrem i
odliczaniem " do lat osiemdziesiątych" bomba! Tylko pytanie co dalej z Ericem i Doną czy
będą studia bo jak by nie było zeszli się! Piszcie swoje opinię na ten temat bo jestem
ciekawy jak Wy to widzicie. Pozdrawiam

ocenił(a) serial na 10
acid21

Ja również, przed chwilą obejrzałem ostatni odcinek ostatniego sezonu :) również mega pozytywne wrażenie, ale nie mogłem się powstrzymać i polecam Tobie również obejrzenie That '70s Show: The Final Goodbye odcinek specjalny (dostępny na youtube) :) aż się łezka w oku kręci ... szkoda , że to juz koniec pozdrawiam fanów serialu PEACE :)

ocenił(a) serial na 10
acid21

Ja muszę przyznać, że się popłakałam na ostatnim odcinku. :) Podobało mi się że w serialu znów pojawił się Ashton i Topher - to był świetny pomysł. Poza tym nie lubię pożegnań, nawet z serialowymi bohaterami. Wszystkie wątki zakończyły się tak, jakbym sobie tego życzyła (może prócz Kelso i Boba). Jackie i Fez - kibicowałam tej parze, uważałam że pasowaliby do siebie. Donna i Eric - chciałam żeby wrócili do siebie. Kitty i Red - chciałam żeby zostali w Wisconsin.
Fajny serial.

Sighma

Ja też dopiero kilka dni temu skończyłam oglądać ten serial, niestety ostatni cały sezon był słabszy, ale finałowy odcinek bardzo fajny. Cieszę się również, że powrócił Eric i Michael, bez nich serial stracił wiele...
Ostatni odcinek był świetny, teraz muszę odc.specjalny zobaczyć, o którym piszecie.
Co do Feza i Jackie - to nie podoba mi się ten wątek, chciałam żeby Jackie była z Hydem.

bs85

Ostatni był najsłabszy, gdy go oglądałem to myślałem tylko WTF z tym serialem. Zacznijmy od tego, że nie przepadam ogólnie za serialami, chyba, że na podstawie książek Knga, ale ten serial na prawdę ożywił. Dobra rola Tophera Grace, Ashtona Kutchera

EddieGrey

Zakończenie serialu bardzo dobre, motyw z końcowym odliczaniem przedni. Scenę z powrotem Erica w ostatnim odcinku kręcono zaraz po zakończeniu 7 sezonu, dlatego też nie pojawił się w The Finale Goodbye. Szkoda również, że Laurie Forman nie pojawiła się na zakończeniu oraz Midge Pinciotti. Ogólnie kultowy serial wszechczasów, najlepszy ! :)

bs85

Były lepsze odcinki :D Ogólnie to nie był taki zły.
Nie podoba mi się, że Jackie jest z Fezem.. Ja chciałabym, żeby była z Hydem.

Misia81

Bardzo mi się podobał pomysły z sylwestrem, że już koniec Rózowych lat 70-ych. :)
Ale smutno, ze już się skończyło.
Kocham ten serial <33

ocenił(a) serial na 9
acid21

Fajny avatar :) ja niestety dopiero niedawno odkryłem ten serial i jestem na początku 5 sezonu ;)

ocenił(a) serial na 10
Pawuloniasty

Polecam!!! Ale wiem że za kilka dni zobaczysz całość!! To wciąga :) Pozdrawiam Polecam ostatni odc :))))))

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones