PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=94892}

Różowe lata 70.

That '70s Show
7,8 78 156
ocen
7,8 10 1 78156
8,2 8
ocen krytyków
Różowe lata 70.
powrót do forum serialu Różowe lata 70.

Nie wiem czy tylko ja odnoszę takie wrażenie, że na początku Fez był uroczym chłopakiem, lekko
zagubionym w Ameryce,a potem zmienili w go w strasznie dziwnego zboczeńca z tym całym
chowaniem się po szafach, ciągłe gadaniem, że będzie ich podglądał. Wiem, że to tylko serial, ale
przez te jego teksty i zachowania mam ochotę przestać oglądać serię z odcinka na odcinek, agr ;p

ocenił(a) serial na 9
tyveranthula

Kto z kim przystaję taki się staje ;) A tak na poważnie zamieszkał w zupełnie innym, obcym kraju niż w tym w którym mieszkał i pochodził (nie wiadomo jaki to kraj nie zdradził jej nazwy), tutaj poznawał obyczaje i kulturę plus styl życia ludzi których znał.

bling_2

Nie rozumiesz chyba o co mi chodziło. Po prostu dla mnie stał się w pewien sposób odrzucający tymi swoimi seksualnymi podtekstami i zachowaniami. Powiedziałabym wręcz żenujący...

ocenił(a) serial na 9
tyveranthula

ee tam, reszta wiedziała, że jest niegroźny i po prostu specyficzny, bo chyba nie zadawaliby się z psychopatą ;p plus każdemu dał się poznać jako słodki, pomocny i dosyć dziecinny gościu :)

hot-kiss

Fez od 6 sezonu to wg mnie już słabo zrobiona postać, już serial przez to straciłwiele wg mnie

ocenił(a) serial na 7
tyveranthula

Fez to Fez ... :D

ocenił(a) serial na 10
tyveranthula

On prawie od początku taki był .

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones