PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=94892}

Różowe lata 70.

That '70s Show
7,8 78 111
ocen
7,8 10 1 78111
8,2 8
ocen krytyków
Różowe lata 70.
powrót do forum serialu Różowe lata 70.

Jestem w trakcie oglądania pierwszego sezonu. I mam takie pytanie, czy czegoś takiego należy się spodziewać już do końca, czy będzie jeszcze lepiej? Jak oceniacie poszczególne sezony?

ocenił(a) serial na 10
georgeAzbest

Sezon I to dopiero przystawka do kolejnych, genialnych sezonów (oprócz ósmego, który jest najsłabszy).

robert2207

Z lektorem czy napisami oglądałeś?

ocenił(a) serial na 10
georgeAzbest

Z lektorem.

robert2207

To polecam ogladac z napisami :) serial jest genialny

ocenił(a) serial na 10
kokogocha

I bez napisów jest genialny :)

kokogocha

Ale z dobrymi napisami, bo większość dostępna w sieci jest beznadziejna i momentami śmieszna oraz niedorzeczna.

ocenił(a) serial na 9
georgeAzbest

Tak gdzieś do 4/5 sezonu jest dobrze. Potem średni szósty, dobry siódmy. I ósmy, który polecam obejrzeć jednym zamachem, te sześć godzin. Najmniejszy ból. Nie jest zły, ale nie jest też dobry.

Bartonson12

zakończenie jest świetne, zwłaszcza akcja z trawą... 8. sezon jest o tyle najsłabszy, że zabrakło dwójki głównych bohaterów przez większość odcinków, o ile dobrze pamiętam, no i nie każdemu spodobały się zakończenia niektórych wątków... ewidentnie kręcony już na siłę, nie mniej i tak warto go zobaczyć, albo przynajmniej ostatni godzinny odcinek

użytkownik usunięty
tolerancja91

Z każdym sezonem postać Eryka robi się coraz bardziej ciamajdowata i denerwują, wcale się nie dziwie, że odszedł z serialu.

Najlepszą postacią jest Hyde :) Do samego końca jest taki sam.

No i fajna rola Leo :D

dokładnie :) Hyde i Leo to najlepsi bohaterowie... lubiłam też Kelso, rodziców Eryka i momentami Jackie (choć w jej przypadku w zależności od okresu)

ocenił(a) serial na 9
georgeAzbest

Uwielbiam ten serial. Oglądałam go jako nastolatka,a mimo upływu czasu ciągle mnie bawi. Moim ulubionym był sezon 5,łyknięty za jednym zamachem. Sezon 8 jak mówili poprzednicy jest najsłabszy,to już nie to samo,ale wciąż warto zobaczyć choćby dla samego zakończenia historii bohaterów.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones