PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=94892}

Różowe lata 70.

That '70s Show
7,8 78 125
ocen
7,8 10 1 78125
8,2 8
ocen krytyków
Różowe lata 70.
powrót do forum serialu Różowe lata 70.

Wielu z Was zauważyło, że lepiej oglądać "Różowe lata 70" po angielsku, ewentualnie z napisami. I
zgadzam sie z tą opinią. Wszyscy, którzy zetknęli się z tym serialem teraz, oglądając go z lektorem
na kablówce mówią, iż jest beznadziejny. I z tą opinią też się zgodzę. Tłumaczenie lektora jest po
prostu denne. I gdybym tylko takie znała w życiu bym nie powiedziała, że serial jest zabawny.

Zatem, jeżeli chcecie naprawdę czerpać przyjemność z oglądania tego serialu, chcecie się pośmiać
to polecam tylko i wyłacznie oglądać odcinki w wersji oryginalnej bądź z napisami (może nie są
idealne, ale i tak lepsze od obecnego lektora).

ocenił(a) serial na 10
onik

Nie oglądałam wersji z polskim lektorem, więc mnie to omija, oglądałam tylko wersję w oryginale i jest naprawdę przezabawna. Mimo wszystko po polskim tłumaczeniu i tak bym się wiele nie spodziewała.

onik

Że niby w oryginale rewelacja, a z lektorem beznadziejny? Złej baletnicy nawet rąbek u spódnicy przeszkadza.

ocenił(a) serial na 8
Relewantna

Dobrze powiedziane. Jedynie "skwara", "spalony", tłumaczone przez imbecylizm studiujący filologię angielską, nie znający ni krzty języka angielskiego w swej istotnie mówionej formie, może razić... Na tym jednak basta...

ocenił(a) serial na 8
onik

4 real or just messin wit us? ROFL

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones