PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=94892}

Różowe lata 70.

That '70s Show
7,8 78 156
ocen
7,8 10 1 78156
8,2 8
ocen krytyków
Różowe lata 70.
powrót do forum serialu Różowe lata 70.

To nie fabuła, świetne zdjęcia, montaż, muzyka, nwet nie główni bohaterowie... Tylko aktorzy drugoplanowi. Red, Kitty, Bob, Leo, Midge po prostu wymiatali :)
Dopiero na drugim miejscu mógłbym wymienić Kelso i Hyde'a. Z całej paczki tylko oni mnie zainteresowali. Reszta postaci była bezbarwna, mam wrażenie, że autorzy serialu starali się zrobić ich na siłę fajnymi, nie są dla mnie naturalni.
Eric, Donna, Jackie - zupełnie nieciekawi
Fez - pomimo wielu ciekawych scen z nim w roli głównej, też jakoś mnie nie wciągnęły jego perypetie.

Sekeletu

Mam dowód obalający twoją tezę, 8 słaby sezon bez Erica i Kelso. Ten serial jest wyjątkowy, bo wszystko w nim jest na swoim miejscu od poczatku do 7 sezonu.

ocenił(a) serial na 8
Luk33

To czy dany serial jest dobry nie zależy od jakiś rzeczy czy postaci. Tylko sie tak wydaje, bo zazwyczaj w momencie kiedy w serialach czy filmach brakuje popularnych postaci twórcy się gubią i nie mają pomysłu co zrobić dalej. Ale to kwestia samej jakości scenariusza, a nie samych postaci. Po prostu twórcy gdy długo opierali całośc na pewnych elementach mają problemy z pokierowaniem całości, gdy owych elementów zabraknie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones