PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=94892}

Różowe lata 70.

That '70s Show
7,8 78 156
ocen
7,8 10 1 78156
8,2 8
ocen krytyków
Różowe lata 70.
powrót do forum serialu Różowe lata 70.

W sensie seriale o życiu młodych ludzi (nie nastolatków, bo seriale o nastolatkach są słabe), gdzie są pokazani zwykli ludzie, a problemy nie są takie wyolbrzymione jak w serialach obyczajowych, gdzie każdy śpi z każdym, a pary rozstają sie i zdradzają co chwila.

ocenił(a) serial na 8
MistrzSeller

"Przyjaciele" polecam

ocenił(a) serial na 8
lewandoska

To każdy zna. Poza tym to nie jest o życiu. Przyjaciele to zwykły sitcom, gdzie fabuła nie jest zbyt realna. Już nie mówiąc o tym, że mało w tym serialu prawdziwych problemów, a nawet jak jakieś są to serial na nich się nie skupia. To po prostu sitcom, a ja szukam czegoś co opowiada o życiu młodych ludzi.

Poza tym przyjaciele nie są podobni do różowych lat. Przyjaciele to po prostu sitcom. Różowe lata 70. znacznie bardziej skupiają się na rozwoju postaci w czasie i na ich problemach.

MistrzSeller

Coś co niby też wszyscy znają, ale sam się bardzo późno na tym serialu przekonałem, to "Jak poznałem waszą matkę". Zdecydowanie skupia się na rozwoju postaci i ich problemach, nawet bardziej niż "Różowe lata 70". To zresztą bardzo spójna historia, świetnie przemyślana od początku do końca. W przeciwieństwie do "Przyjaciół" poziom żartów jest wyższy i bohaterowie są znacznie ciekawiej rozbudowani.

ocenił(a) serial na 8
coryllus34

wiem, znam. sam cenie bardziej niż przyjaciół, bo mimo wszystko JPWM trochę wychodziło poza ramy gatunku, a poza tym tam autorzy wiedzieli w jakim kierunku pójdzie historia. W przyjaciołach można odnieść wrażenie, że nie planowano zbytnio fabuły.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones