PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=94892}

Różowe lata 70.

That '70s Show
7,8 78 156
ocen
7,8 10 1 78156
8,2 8
ocen krytyków
Różowe lata 70.
powrót do forum serialu Różowe lata 70.

błędy w serialu

ocenił(a) serial na 10

Oglądam ten serial po raz drugi i odkryłam kilka błędów.
Na przykład:
1. Co się stało z siostrą Donny o której jest mowa w pierwszym sezonie?
2. Zastanawia mnie także fakt, że w pierwszym sezonie jest Halloween gdzie wychodzą na jaw ukryte tajemnice. A potem na początku trzeciego sezonu jest Halloween rok później, tylko w takim razie oni wszyscy powinno być już pełnoletni, a 18 urodziny Hyde'a są dopiero pod koniec czwartego sezonu. ;/

ocenił(a) serial na 7
korena

Ja zauważyłem, że w odcinku, w którym Eric przyłapał swoich rodziców w łóżku jest mały błąd. Mianowicie: kiedy siedzą przy stole Eric ma omamy i widzi nagich rodziców. W pewnym momencie kamera zjeżdża lekko w dół i widać, że Kitty nie jest naga, tylko jest czymś owinięta

ocenił(a) serial na 8
korena

Wiesz jeżeli chodzi o pełnoletność u nich chyba trzeba mieć 21 lat :)

ocenił(a) serial na 10
pawell190

Teraz tak, lecz w latach 70 pełnoletność chyba była od 18. Tzn tak mi się wydaję.

ocenił(a) serial na 10
robaczek132

18 lat jako pełnoletność wprowadzono w Stanach dopiero po zakończeniu wojny w Wietnamie, chyba za pierwszej kadencji Reagana.

ocenił(a) serial na 10
ginnny_w

Zależy jeszcze jaki stan, kiedyś też widziałem ten błąd ale wolałem się upewnić. Gdzieś doszukałem się, że faktycznie pod koniec lat 70' w Wisconsin pełnoletność była od lat 18.

ocenił(a) serial na 10
korena

halloween z wyciaganiem brudow w spalonej szkole jest w 2 serii, 5 epizod, a siortra zniknela bo byla o niej mowa wylacznie w pilocie, ktory powstal przed cala seria pierwsza. widocznie w jak zabrali sie za pisanie 1 serii na celego zrezygnowali z tej postaci. Widzialem wszystkie serie z 4 razy, pewnie moglbym znalesc nie jeden blad, ale po co, skoro to taki zajebiaszczy serial

Clarence_Worley

Jest wiele merytorycznych błędów w Różowych Latach i na pewno nie na wszystkie wpływ miał scenarzysta. Z tego, co pamiętam w odcinku z Halloween - tam, gdzie wyjawiane są tajemnice pojawia się informacja, że Kelso powtarzał klasę, więc jest rok starszy od Feza, Erika i Hyda. Zarzucono mu wtedy, że mógł legalnie kupować piwo. W odcinku Pinciotti Vs Forman, kiedy Erik wraca spóźniony z wycieczki z przyjaciółmi o 20 minut zaczyna kłócić się z Donną. Fez stojący tyłem do kamery śmieje się zdradzają go ruchy ramionami i zmiana na policzkach. Wracając do Jackie jest ona starsza o 2 lata od pozostałej ekipy (nie licząc Kelso) a mimo tego pojawia się na różnych balach szkolnych nawet nie będąca uczniem szkoły. Drugi odcinek 1 serii kiedy Jackie wchodzi do salonu Formanów przez chwilę widać mikrofon. Hyde miał różnych rodziców początkowo jego matką była (Katey Sagal) znana z roli Peg w Świat Według Bundych. Ojciec Hyda kilkukrotnie się zmieniał raz jego ojcem był barman innym razem czarnoskóry biznesmen. Wiele jest w tym serialu wpadek i dużo improwizacji oraz przypadkowych sytuacji. To właśnie czyni ten serial tak wyjątkowym. P.S. oglądam go już drugi raz i ciągle bawią mnie te same teksty i te same sytuacje.

ocenił(a) serial na 8
EddieGrey

Jesli chodzi o ojców Hyda to na poczatku był nim barman bo tak powiedziała mu matka, a gdy pojawił się czarnoskóry wyjasnili to tak, że w gruncie rzeczy okazało się, że barman tym ojcem nie był a od początku był nim czarnoskóry, ale nikt o tym nie wiedział wiec teoretycznie za błąd tego nie można uznać. Co do błędów odnosnie rodziców to przykladem moze byc matka jackie, którą grały dwie różne kobiety- jedna w chyba 1 lub 2 sezonie kiedy pokazywała dom a oni robili impre w basenie no i pozniej ta sexi babeczka :) Rzeczywiscie bledow w serialu jest duzo jak i w kazdym innym, ale serial jest tak fajny, że nie warto się doszukiwać :)

ocenił(a) serial na 10
EddieGrey

Nieuwaznie oglasz. Jackie jest moze i 2 lata, ale mlodsza. Ojcowie Hyda sie nie zmieniaja, tylko jego matka byla znana zdzira, ktora spala z kim popdanie, dlatego nie jest takie latwe ustalenie jego ojca. Barman i Hyde mysla ze jest jest jego ojcem bo tak kiedys powiedziala matka, a czarny ojciec pojawia sie dzieki informacjom ze szpitala, ktore wykrada mama Ericka jako pielegniarka. Jakies wyniki krwi czy cos.
@pupcia - oo dobry przyklad z mama Jackie, najpierw byla puszysta pania a potem Brooke Skields :)

użytkownik usunięty
Clarence_Worley

Siostrzyczka gra w serialu !! Pojawia się w 1 serii i ma wtedy 14 lat.

ocenił(a) serial na 10

pojawia sie w pilocie ktory mozna polaczyc z pierwsza seria ale powstal wczesniej, pozniej juz jej nie ma

Clarence_Worley

Siostra Donny powjawia się w odcinku, w którym Donna robi imprezę w domu, kiedy jej rodzice wyjeżdżają, a Eryk pracuje w barze szybkiej obsługi (I sezon), więc nie tylko pilot :)

Anio

Tak czy siak, jest to błąd :) gdyby to była młodsza kuzynka, to zmieniło by obraz filmu jednak, rola siostry, której później nie ma to zwykła klapa scenarzystów :)

korena

Akcja serialu rozgrywa się między 1976 a 1979, więc Boże Narodzenie powinno być trzy razy w serialu, a ja naliczyłam chyba cztery razy. EddieGrey: Jackie była młodsza nie starsza.Ona jedna została w liceum kiedy inni wybierali się na studia bądź do pracy:P:P No cóż ale serial jest super nie żałuje ani minuty spędzonej przy ekranie:D A tak poza tym to kocham Hyde'a :):)

kasia275

Nie będę się upierał, może coś pomyliłem wiem, że różnica między nią a resztą bohaterów to dwa lata. Hyde jest mocny, ale i Eryk ma dobre teksty w tym serialu i gra dobrze. Najgorszy jest chyba ostatni (sezon 8) w którym nie ma Eryka i Kelso

ocenił(a) serial na 9
EddieGrey

Jestem laikiem, jeśli chodzi o ten serial, oglądałam tylko 1. i 2. serię. Ale lubię wszystkich bohaterów - każdy jest "jakiś".

ocenił(a) serial na 10
kasia275

Tak powinno być 4 razy. Serial zaczął się od maja 76 roku w maju wiec 76,77,78,79 jak by nie było 4 razy. Poozdrawiam

acid21

Racja:) Źle policzyłam od 76 do 79 roku i wyszło mi 3 lata...mój błąd;]

kasia275

Ciekawe jest, że na stronie filmweb.pl jest błąd w błędach filmu. Oglądałem uważnie i Red nigdy nie mówił, że brał udział w II wojnie światowej podkreślał, że był w Korei i o ile się nie mylę w wietnamie. Wojna z Koreą 1950-1953 wojna z wietnamem 1957-1975 oba te kraje były wtedy komunistyczne więc wpadka na filmweb.pl jest niesłuszna. :)

ocenił(a) serial na 10
EddieGrey

zdecydowanie tylko Korea, gdzie zaliczyl odlamek i wrocil jako bohater do domu

ocenił(a) serial na 10
Clarence_Worley

Kiedyś Hyde zapytał Reda czy faktycznie komuś wsadził stope w cztery litery, odpowiedział, że raz na Iwo Jimie. A tam walki trwały tylko w trakcie II Wojny Światowej. Jeszcze wiadomo, że walczył w Korei. Na Wietnam był za stary.

PS
Mówił również o tonącym Niszczycielu na Pacyfiku.

ocenił(a) serial na 10
astrokacyper

PPS
Mówił również o łodzi którą pływał wokół Okinawy, mieli do niego tam strzelać Japońscy snajperzy.

EddieGrey

Mówił, nie podam Ci tylko w którym odcinku; inną rzeczą jest, że musiał być wtedy bardzo młody, skoro urodził się w 1927 roku.

kasia275

Dokładnie ukończyła Liceum rok później kiedy, wtedy Eric uświadomił sobie, że zmarnował rok i musiał zaliczać W-F :) Ostatnio powtórzyłem sobie 7 serię więc tak jest. W serialu jest młodsza.

korena

Duży błąd w 4 serii w Odcinku "Jackie Says Cheese" Fez prowadzi samochód Hyda, 5 odcinków później w "Leo Loves Kitty" Fez prosi Hyde by nauczył go jeździć :) Hehe wpadka! w tej samej serii są wpadki z Kitty, w kilku odcinkach nie pracuje, nagle pojawia się w stroju pielęgniarki i idzie do pracy w następnym znowu nie pracuje i w końcu wraca do pracy ;)

ocenił(a) serial na 10
EddieGrey

Fez prosi Hyde'a zeby go nauczył jeździć samochodem z manualną skrzynia biegów, bo taki ma Big Rhonda i on chcialby prowadzić, a nie siedziec na miejscu pasazera, z tego wynika że on jeździł tylko samochodami z automatyczną skrzynią biegów:)

ocenił(a) serial na 8
korena

Jesli chodzi o siostre Donny, po po rpostu z niej zrezygnowali, jako bohatera, widocznie nie lezala z reszta serialu.
Co do takich drobnych bledow, pewnie rozni autorzy odcinkow sa winni :(

użytkownik usunięty
korena

w jednym odcinku spalony eric mowi, ze ma urodziny w marcu a w sezonie 6 żegnając się z donną wyjeżdżającą do collegu (musi byc jakos lipiec) eric obchodzi urodziny

ocenił(a) serial na 10

Fakt osiemnasta Erica wypada w lecie. Odcinek przed (osiemnastką) Jackie i Donna opalają się.

Ale Eric był spalony więc mógł bredzić z tym Marcem.

ocenił(a) serial na 10
astrokacyper

Ale faktycznie nie wiadomo, dokładnie kiedy się urodził. Ponieważ w serialu podawaną są sprzeczne informacje.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones