PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=94892}

Różowe lata 70.

That '70s Show
7,8 78 156
ocen
7,8 10 1 78156
8,2 8
ocen krytyków
Różowe lata 70.
powrót do forum serialu Różowe lata 70.

chyba kogoś pogięło

ocenił(a) serial na 1

żeby taki serial zajmował zaszczytne 7 miejsce w top liście to już jest przegięcie i hańba dla innych filmów(nie obejrzałem nawet ani jednego odcinka i nie obejrzę)

ocenił(a) serial na 10
Mackal

żal mi ciebie człowieku ! "nie obejrzałem nawet jednego odcinka i nie obejrzę" - typowy polski idiotyzm

serial jest świetny i w 10 top świat miejsce jak najbardziej mu się należy !

tapczan

Ja oglądałem ten serial i uważam, że to jest typowy sitcom z USA, nic specjalnego. Nie wiem czemu wszystkim odbiło tak nagle na jego punkcie.

ocenił(a) serial na 10
Mackal

A mnie sie ten serial podoba:P i wcale nie jest taki typowo amerykanskim, bo w takim "typicalu" zazwyczaj babka szuka sobie faceta a tu jest cos nowego.
Aha i zgadzam sie z wypowiedzia 2-giej osoby.
Nie obejrzy a juz narzeka:/

ocenił(a) serial na 10
Mackal

A skad wiesz w takim razie że jest zły skoro nawet nie ogladałeś??? To smieszne. To świetny serial i nie wypowiadaj się o rzeczach o których nie masz pojęcia.

użytkownik usunięty
i_n_n_a

heh...on nie ma pojęcia,ale to nie jest jedyne forumm na którym pisze dokładnie to samo...np. http://www.filmweb.pl/Co,taki,tasiemcowy,serial,robi,na,29,miejscu,,,,,temat,Top ic,id=338855 [www.filmweb.pl/Co,taki, ...] .....biedny....to trzeba nie mieć co robić...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones