PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=94892}

Różowe lata 70.

That '70s Show
7,8 78 156
ocen
7,8 10 1 78156
8,2 8
ocen krytyków
Różowe lata 70.
powrót do forum serialu Różowe lata 70.

ulubiony odcinek

ocenił(a) serial na 8

mój to chyba jest 4x24 "Musical" - czyli przerobiona cała koncepcja serialu na musical :P ubawiłem się do łez na nim :)

ocenił(a) serial na 10
Satch

Trudno powiedzieć.. Jednym z najlepszych jest pierwszy odcinek 5 sezonu (Going to California) Nigdy nie zapomne akcji z Donną, Erickiem i Kelsem w roli głównej na plazy!

ocenił(a) serial na 10
milarepa

mój ulubiony to był chyba z 6 sezonu kiedy red kupil kanu (nie wiem jak sie to pisze:))

Satch

dorby jest tez odcinek jak Kelso gubi sie w FunLandzie ;D (4x02 bodajze)
a potem dzieciaki przezywaja go Einsteinem ;D

ocenił(a) serial na 9
Vodevil

mój jest chyba z piątego sezonu kiedy Fez ma fantazje o Kelso na samym końcu jest Kelso który ma fantazje o samym sobie:D najlepszy brecht :D chociaż w tym serialu w każdym odc. jest coś co powoduje że ze śmichu spada się z krzesła :d

ocenił(a) serial na 10
michalr1987

Taaaaaa. Ten to mnie rozjebał :D. Kelso jest po prostu mistrzem :DD

ocenił(a) serial na 10
Satch

Tak, moje to tez te które wy wypisaliście;) Ale jeszcze ten jak pojechali do Kanady^^

ocenił(a) serial na 10
gosiaos2

Właśnie, który to odcinek z Kanada?

ocenił(a) serial na 9
Satch

ja uwielbiam jeszcze prócz musicalu odcinek, w którym Red, Midge, Bob i Kitty zjedli ciasteczka Hyde'a i było 360 z ich udziałem <3

agyness


Wszystkie są świetne! Ja jeszcze lubię ten na Halloween, jak Fez się
przebrał za superbohatera, albo odc. Dine and Dash, kiedy Kelso zaprosił
wszystkich do restauracji, a potem z niej uciekali nie płacąc;);)

ocenił(a) serial na 9
Satch

mój ulubiony to chyba ten gdzie oni są postaciami z gwiezdnych wojen, to jakos w początkowych sezonach chyba.. no i świetny tez jest ten, w którym eric przejechał kota donny :)

Satch

najlepszy odcinek? trudny wybór, wszystkie (naprawdę wszystkie, co do jednego) są świetne ale odcinek w którym wydaje im się że są śledzeni przez FBI czy CIA bo Kelso groził Prezydentowi sprawia, że wprost ze śmiech umieram;]

Satch

najlepsze odcinki są w pierwszym sezonie, z każdym kolejnym sezonem spada poziom serialu.

ocenił(a) serial na 10
assan

trudno wybrać jeden ;) uwielbiam ten z pierwszego sezonu o świętach (12) :) I Punk Chick (22):)
To prawda, że im później tym gorzej. te problemy potem to już są na siłę wymyślane.
A sezon ósmy to totalna porażka ;/

ocenił(a) serial na 10
Satch

2.15. Jak Kelso dom podpalił Jackie. A Eric się nachlał i śpiewał Donnie. xD

ocenił(a) serial na 8
justblaugrana

W sumie to mam dwa faworyty.
I: Ostatni odcinek 7 sezonu, kiedy Red złapał przyjaciół w kręgu.
II Przed ostatni odcinek 8 sezonu kiedy do Feza przyjeżdża przyjaciel :D

ocenił(a) serial na 10
Satch

genialny jest jeszcze odcinek 5x4 heatbreaker i kultowe 'ow, my eye!'

ocenił(a) serial na 9
Satch

Zdecydowanie ostatni odcinek 5 sezonu, lałem ze śmiechu jak Eric spotkał Laurie w jeziorze XD albo Kelso jak Red miał zawał "Come on, he's having an arm attack" :D Dobre były też urodziny Erica z 1 sezonu i odcinek jak Eric przyłapał rodziców w sypialni XDDD

ocenił(a) serial na 9
Satch

Każdy odcinek mnie rozbrajał. Ale kluczowe było dla mnie "foot in the ass" Reda w każdym odcinku. Jeden z ulubionych momentów jak Jackie zrywa z Kelso, a on płacze do zdjęć i przypominają mu się wszystkie wyzwiska. Cudowne! "my eye" też jest swego rodzaju klasykiem tego serialu : D

ocenił(a) serial na 9
Satch

Jeden z odcinków 7 sezonu w którym Kelso idzie do TV jako ekspert w dziedzinie "slut or not". Zdecydowanie najlepszy. 2 miejsce - sezon 4 - "Prank day". Ech...:)

LeiaSkywalker

Jak znaleźli beczke piwa i tekst Erika ukradłem kranik ojca. ... Złodziejom.

ocenił(a) serial na 9
Satch

Najbardziej podobają się mi te odcinki, w których twórcy "bawią" się wątkami z innych filmów i seriali: "A new hope", "Too Old to Trick or Treat, Too Young to Die", "Fez Dates Donna", "Reefer Madness" itd.

ocenił(a) serial na 9
Satch

LOVE IS JUST A LIEEEE! uwielbiam odcinek z musicalem :)

hot-kiss

Może nie każdy odcinek był idealny. Jednak prawie w każdym zawsze było coś śmiesznego. Rozwaliła mnie masa scen ale wymienię tylko klika. Eric po rozstaniu z Donna słuchający radia a tam "Zupełnie całkiem sam" przeszedł na fale długie a tam Donna Donna hehehehe.

Urodziny Erica i Kelso odbierający na swój sposób słowa Laurie.

Odcinek z beczką piwa.

Kelso rozmawiający z ojcem pewnej dziewczyny z która miał się spotkać.

Eric jako pan Rainbow.

Jeszcze bym mógł dużo wymieniać. Jednak chyba nikomu nie chciało by się czytać moich wypocin.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones